ZaadoptujFaceta.pl

Te 10 wskazówek sprawi, że Twoje zdjęcie profilowe odniesie sukces

Drogi Czytelniku, korzystając z faktu, że udało nam się przyciągnąć Twoją uwagę, musimy być z Tobą brutalnie szczerzy. Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że najwyższy zrobić porządek z Twoim zdjęciem profilowym. Jeśli szukasz sposobu na uskutecznienie swojej strategii uwodzenia, to już wiesz od czego zacząć.

Doskonale wiemy, że przełamania pierwszych lodów, szczególnie w świecie aplikacji randkowych, to prawdziwe wyzwanie. W tym trudnym zadaniu pomoże ciekawe zdjęcia profilowe. Spokojnie, nie musisz być laureatem Grand Press Photo, by zabłysnąć na tym polu. Nasi specjaliści z ZaadoptujFaceta przygotowali kilka prostych sztuczek, które sprawią, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Twojego zdjęcia profilowego.

Pokaż się z najlepszej strony

Zdjęcie profilowe, na którym uprawiasz sport, grasz w szachy lub ćwiczysz na świeżym powietrzu, czemu nie? To dobry sposób na zagajenie rozmowy. Jeśli masz jakiś szczególny talent lub przygotowujesz się do maratonu, nie musisz tego ukrywać. Twoje zainteresowania powinny ujrzeć światło dzienne. Pamiętaj jednak, ciekawe nie znaczy pretensjonalne. Nie chcemy widzieć, jak pozujesz obok przypadkowego Ferrari. Błagamy, tylko nie to!

Say cheese!

Nie bez kozery mówi się, że uśmiech to najpiękniejszy makijaż kobiety. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że facetom też jest w nim do twarzy. Zdjęcie, na którym szczerze się uśmiechasz to nie tylko oznaka wiary w siebie, ale również szczerości. Jeśli nie masz pewności, czy Twoje zdjęcie nadaje się na profil randkowy, zapytaj o radę swoich przyjaciół i znajomych. To doskonały sposób, aby sprawdzić, czy Twoja fotka podbije wirtualny świat randek.

Postaw na jakość

Raz na zawsze pozbądź się nadmiaru pikseli! Wysokiej jakości zdjęcie na portalu randkowym to podstawa. Unikaj nadmiernego retuszowania i trzymaj na wodzy swoje uzależnienie od filtrów. Pamiętaj, że oryginalna fotka jest milion razy lepsza niż niefortunnie przycięte zdjęcie. Kolejna ważna wskazówka, schowaj na dno swojej szuflady wszystkie prześwietlone zdjęcia, na których masz czerwone oczy! Nie tylko dodają z 10 lat, ale zwyczajnie odstraszają innych użytkowników. 

Zdjęcie z pupilem

Serca miłośników zwierząt wprost rozpływają się na widok zdjęć z pupilem. Dlatego jeśli nie masz swojego zwierzaka, a kochasz je ponad wszystko, zwróć się o pomoc do swoich znajomych i sąsiadów, którzy są szczęśliwymi właścicielami psów, kotów, żółwi, czy węży. Jeśli jednak ze zwierzętami Ci nie po drodze, zwyczajnie daj sobie spokój. Czar słodkiej fotki z uroczym mopsem będzie trwał maksymalnie do pierwszej randki w realu. Uwierzcie nam, miłośnicy zwierząt mają nosa do takich oszustw! 

Kadrowanie, kadrowanie

Jeśli nie chcesz zafundować swojej wybrance skrętu szyi podczas przeglądania Twojego profilu, pamiętaj o właściwym wykadrowaniu zdjęć. Zacznij od dodania zdjęcia we właściwej pozycji. Obracanie głowy we wszystkie strony, tylko po to by zobaczyć Twoją twarz, odbiera sprawie romantyzmu. Zapomnij o zdjęciach, na których widać całą Twoją rodzinę. Nie każ nam bawić się w Gdzie jest Wally?, to zupełnie mija się z celem. Dodaj zdjęcie, na którym widać CIEBIE w całej okazałości. Wybierz fotkę, która nie ukrywa informacji, ale jednocześnie nie pokazuje zbyt wiele. 

Nie dla fotomontażu

W kwestii zdjęć profilowych zasada, czym mniej tym lepiej, sprawdzi się doskonale. Odpuść sobie fikuśne fotomontaże i kolaże zdjęć. Jesteśmy już na to za starzy! Postaw na minimalizm, do minimum ogranicz filtry, serduszka i poetyckie napisy na zdjęciach. Pomyśl, ile czasu i energii zaoszczędzisz. Dodaj zdjęcie bez elementów, które bardzo skutecznie odwracają uwagę od najważniejszego, czyli Ciebie!

Pokaż charakter

Na profilu randkowym bądź sobą, ta reguła tyczy się też Twoich zdjęć profilowych. Pokaż swoje zainteresowania, talenty i swoją osobowość. Jednocześnie, nie udawaj, kogoś kim nie jesteś. Zdajemy sobie sprawę, że na kilku fotkach nie jest łatwo nakreślić swój życiorys. Właśnie, do tego służy opis na portalu randkowych. Jak ognia, strzeż się jednak kittenfishingu! Umieść nie tylko swoje aktualne, ale przede wszystkim prawdziwe zdjęcie.  Fotka Harry’ego Styles’a czy Brada Pitta na profilowym? Nie z nami te numery! ;)

Wybierz najlepsze zdjęcie (bez cioć, wujków, kolegów i eks)

Najlepsze to takie, na którym jasno i przejrzyście widać Ciebie i tylko Ciebie! Zapomnij o grupowych fotach, w gronie kolegów i rodziny, ze swoim eks i ulubionym celebrytą. Takie perełki idealnie nadają się do albumu. Rozumiemy, że z kumplami zawsze raźniej, nawet na zdjęciu, ale chyba nie chcesz, by Twoja przyszła sympatia musiała z lupą szukać Cię na zdjęciu klasowym! Tak, czy inaczej, nasza policja adopcyjna będzie musiała je odrzucić.

Poeksperymentuj

W Twoich oczach może kryć się ogień, tajemnica i blask. Przyjrzyj się sobie uważnie i spróbuj uwiecznić ten czar na swoich zdjęciach. Nie bój się eksperymentować i sprawdź, które z ujęć jest najbardziej korzystne. Może to, gdzie patrzysz w dal, a może to gdzie uśmiechasz się prosto do obiektywu. Nie zapomnij też o swoim figlarnym wcieleniu, tak jakbyś chciał flirtować z aparatem. Jedna ważna uwaga, o pomoc w takiej sesji zdjęciowej poproś zaufanych znajomych, którzy nie tylko zrobią Ci ciekawe zdjęcie, ale też szczerze doradzą. Innymi słowy, puść w niepamięć selfie w lustrze, to jest już passe!

Użyj SmartChoiceTM

Na koniec, wisienka na torcie, narzędzie stworzone przez ZaadoptujFaceta, które rozwiąże Twoje fotograficzne dylematy. SmartChoice pozwala na wybranie, spośród opublikowanych przez Ciebie zdjęć, takiego zdjęcia profilowego, które ma największą szansę na powodzenie. Nieźle, co?

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

Pokaż mi swoją zabawkę z dzieciństwa, a powiem Ci, jaki jest Twój typ faceta

Osiągnięcia kobiet w 2019

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top