pl.adopte.app

pl.adopte.app

5 oznak, że Twoja wirtualna miłość nie zadziała

Miłość na odległość jest niesamowicie romantyczna, bo to jak przeżywanie pierwszej randki bez końca. Ponadto, w dzisiejszych czasach, dzięki technologii, mamy możliwość błyskawicznej rozmowy z ludźmi na całym świecie. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej singli decyduje się w wirtualnych związkach.

Nasza rodzina i przyjaciele mogą przynieść nam miłość i uczucie na co dzień. Ale tak samo może być z kimś, z kim łączymy się online i z kim nawiązaliśmy ważną więź, nawet jeśli jest daleko. Jeśli spędzasz godziny wysyłaniu wiadomości i chemia jest niezaprzeczalna, skąd wiesz, czy związek może przejść z wirtualnego do prawdziwego? Abyś nie miał wątpliwości i uniknął fałszywych oczekiwań, w adopte stworzyliśmy przewodnik z 5 oznakami, które ostrzegą Cię przed wirtualnym związkiem, który nie stanie się prawdziwy. Odkryj je!

Nie spotkaliście się osobiście

Wasz wirtualny związek idzie pełną parą, serce bije coraz szybciej, gdy z nim rozmawiasz, czekasz na jego wiadomości, a nawet się przywiązujesz... Nie ma co do tego wątpliwości, weszliście w fazę zakochania. Ale, gdy proponujesz mu spotkanie, on nie może, unika lub odsuwa temat, lub zawsze ma wymówkę, to jest to wyraźny znak, że związek prawdopodobnie się nie zmaterializuje. To wskazuje, że lubi z tobą rozmawiać, ale nie jest jeszcze gotowy ani zainteresowany niczym innym. Jeśli jego brak zainteresowania rośnie, nie trać czasu.

Jego czas dla Ciebie jest ograniczony

Tak jak w prawdziwym życiu, bycie w związku wiąże się ze znalezieniem równowagi w dzieleniu czasu razem. Jeśli jesteś dostępna, on nie tak bardzo, a zamiast tego absorbuje Twój czas tak, jak mu się podoba, co jest częścią manii zdalnego sterowania. Ustalcie godziny, które są dogodne dla was obojga, bez jego narzucania i ciągłego nadawania tempa. Jeśli nie możesz znaleźć równowagi i sprawić, by interakcja online była płynna, trudno będzie ją wygładzić w prawdziwym życiu.

Składanie obietnic, których nie dotrzymujesz

Obiecywanie rozmowy, połączenia o ustalonej godzinie, wspólnej randki lub między przyjaciółmi i ciągłe przekładanie jej, lub w ogóle niedotrzymywanie terminów, świadczy o tym, że dana osoba nie jest dostatecznie zaangażowana. Prawdopodobnie chce utrzymać więź, ale nie jest skłonna wyjść poza to, co wirtualne. 

Nie jesteś pewna, kim on jest

Poprzez media społecznościowe możemy pokazać część siebie i swojego życia, ale możemy też stworzyć fałszywą rzeczywistość. Jeśli jego sieci społecznościowe niewiele mówią o nim lub pokazują zupełnie inną mowę niż ta, którą Ci mówi, Twój crush nie jest pewny co do niego lub kłamie. Użyj swojego szóstego zmysłu, jeśli sprawy nie są jasne, lepiej odejść.

Ogranicza Twoją wolność na odległość

Jak powiedzieliśmy wcześniej, wirtualny związek wymaga równowagi, co oznacza akceptację zobowiązań, które oboje macie w swoim codziennym życiu. Jeśli Cię ogranicza, denerwuje się, bo nie połączyłeś się, próbuje ograniczyć Twoje plany, nawet na odległość, albo manipuluje i grozi Ci... uciekaj! On wyraźnie nie jest i nie będzie miłością Twojego życia.

Jeśli zdajesz sobie sprawę, że Twój wirtualny związek nie obiera wyraźnego kierunku lub sprawia, że czujesz się źle, to czas powiedzieć sobie dość.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

5 oznak toksycznej osobowości, których należy unikać

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top