pl.adopte.app

pl.adopte.app

5 podstawowych zasad wysyłania nudes

Zrobienie aktu jest sztuką i wymaga nieco wiedzy, ale nie martw się, nie zajmie Ci to tyle czasu, co obraz Botticellego. Aby pomóc Ci w udanym i pewnym wykonywaniu nudes, adopte przygotowało przewodnik zawierający 5 podstawowych zasad, dzięki którym wydobędziesz z siebie to, co najlepsze i nie pogubisz się w próbach. 1, 2, 3... say cheese!

Zasada 1. Nie pokazuj swojej twarzy

Na tej właśnie zasadzie opierają się nudes. Oczywiście wiele zależy od Ciebie i osoby, do której je wysyłasz, ale najrozsądniej jest nie pokazywać swojej twarzy. Dzięki temu, jeśli z jakiegoś powodu Twoje zdjęcie wycieknie, nikt nie będzie mógł Cię zidentyfikować. Dotyczy to również znaków szczególnych, takich jak znamiona czy bardzo charakterystyczne tatuaże.

Bonus: Jeśli ktoś chce zobaczyć Twoją twarz, daj mu swojego insta lub wyślij selfie, nic więcej.

Zasada 2. Oświetlenie

Jeśli chcesz pięknie wyglądać na swoich nudes, musisz zadbać o optymalne światło. Nawet jeśli nie masz profesjonalnego sprzętu, zidentyfikuj źródła światła w swoim domu lub w miejscu, w którym będziesz robić zdjęcie, np. okna. Z tym i kilkoma ustawieniami Twojego telefony robota jest wykonana.

Bonus: Znajdź miejsce z neutralnym tłem, aby uniknąć błędów, takich jak niezamierzone pokazanie swojego pokoju w bałaganie. 

Zasada 3. Pozowanie

Znajdź swój najlepszy profil. WSZYSCY go mamy! Gdy już go zidentyfikujesz, zacznij strzelać fotki. Uchwyć to, co w Tobie najlepsze. Jeśli nie czujesz się gotowa, zacznij od sugestywnych póz, kluczem jest uwodzenie. ;) Zdjęcia przed lustrem to zawsze dobry pomysł. Dobrze jest też zostawić kilka rzeczy wyobraźni.

Bonus: Jeśli nie czujesz się komfortowo, nie spodoba Ci się żadne zdjęcie. Najważniejsze jest, aby kochać siebie, dbać o siebie i czuć się dobrze ze sobą, gdy to robisz. Dobrym rozwiązaniem może być założenie bielizna.

Zasada 4. Unikalne odsłony

Wykorzystaj narzędzia, które daje Ci technologia. Obecnie prawie wszystkie komunikatory pozwalają na ograniczenie liczby wyświetleń zdjęcia, a także powiadamiają, jeśli dana osoba zrobiła zrzut ekranu.

Bonus: Jeśli osoba, z którą wymieniasz nudes, nie lubi tej opcji wysyłania, posłuchaj intuicji i zakończ wymianę.

Zasada 5. Nie wysyłaj aktów nieznajomym

Jeśli nie znasz tej osoby lub nie rozmawiałaś z nią przez jakiś czas, unikaj udostępniania tego typu treści. Przyjdzie czas, kiedy spotkasz się osobiście i przejdziecie na następny poziom znajomości. Lepiej być bezpiecznym niż żałować.

Pamiętaj, że wysyłanie nudes nie jest obowiązkiem i powinno to się robić dla przyjemności i współudziału. Jeśli Twój partner lub osoba, z którą się spotykasz, prosi Cię o Twoje nagie zdjęcie, a ty nie masz na to ochoty, to nie rób tego. Z drugiej strony, jeśli wysłałaś już swój nude, a osoba po drugiej stronie ekranu nawet nie podziękowała lub negatywnie je skomentowała, to BYE! 

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

10 pytań, które musisz zadać przed pierwszą randką

POBIERZ APLIKACJĘ

rejestruję się
back to top