pl.adopte.app

pl.adopte.app

5 rzeczy, których nie wiesz o adopte

Zapewne już wiesz już, że adopte to aplikacja randkowa, która stale rozwija się w Polsce. Jednak we Francji marka istnieje od prawie dwóch dekad i ma tam mocno ugruntowaną pozycję. Oprócz tego, że jest to popularna francuska aplikacja z nutką amour i wyrafinowania, która sprawia, że każdy się na niej zakochuje, przedstawiliśmy 5 innych informacji, których być może nie wiesz o adopte. No to zaczynamy?

1. Aplikacja nie korzysta z algorytmów

W przeciwieństwie do większości aplikacji na rynku, które wykorzystują sztuczną inteligencję do znalezienia idealnego mechanicznego matcha, w adopte użytkownicy sami wybierają, z kim chcą rozmawiać i z kim chcą się połączyć. Dzieje się tak niezależnie od wieku, statusu społecznego czy preferencji. Użytkownicy adopte mogą ręcznie wybrać cechy, których szukają u kogoś, bez ingerencji żadnego algorytmu.

2. Obecny w 11 różnych krajach

Adopte, obecne w 7 krajach w Europie i 4 w Ameryce Łacińskiej, jest fenomenem nie tylko w Polsce, ale również w Hiszpanii, Belgii, Szwajcarii, Włoszech, Luksemburgu, Argentynie, Kolumbii, Meksyku i Brazylii. Oprócz Francji, swojej ojczyzny, gdzie jest ulubieńcem Francuzek.

3. Na stronie nie ma reklam

Dane udostępniane przez użytkowników adopte nie są sprzedawane innym firmom. W trosce o prywatność, ochronę danych i nadanie priorytetu doświadczeniu użytkownika, strona i aplikacja są wolne od reklam. Dlatego też przeglądanie adopte daje tak wspaniałe poczucie lekkości i wzbudza ogromne zaufania.

4. Liczba zarejestrowanych kobiet jest taka sama jak mężczyzn

W związku z tym, że jest to aplikacja płatna dla mężczyzn, którzy szukają kobiet, adopte utrzymuje równowagę między liczbą zarejestrowanych mężczyzn i kobiet. Faceci chętnie z korzystają z tego serwisu, ponieważ wiedzą, że mają większe szanse na zwrócenie na siebie uwagi dziewczyn. Kobiety natomiast zostają, ponieważ to one decydują, z kim chcą lub nie chcą rozpocząć rozmowy. Jest to tutaj bardzo ważny czynnik.

5. Aplikacja nie stawia na pierwszym miejscu “przesuń w bok”

Będąc miłośnikiem slow love, adopte stawia na jakościową wymianę między użytkownikami. Chodzi o to, aby odwrócić uwagę od powierzchowności, która w ostatnich latach nadszarpnęła dynamikę miłości, i naprawdę skupić się na zgodności charakterów ludzi i wspólnych zainteresowaniach.

Jeśli jesteś singlem, spróbuj i zarejestruj się!

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

Miłość czy pożądanie? Znajdź różnicę!

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top