pl.adopte.app

pl.adopte.app

5 sposobów na zwrócenie uwagi swojego crusha

Twój crush, ten chłopak, o którym marzysz, który sprawia, że się denerwujesz i nie wiesz, co zrobić, gdy go widzisz. Każdemu z nas się to zdarza. Dlatego w adopte dzielimy się z Tobą 5 sposobami na zwrócenie na siebie jego uwagi w dyskretny sposób (i nie będąc przy tym tak niezdarną). Zaczynamy!

Nawiąż kontakt z jego kręgiem przyjaciół

Właśnie dlatego, że bezpośrednia rozmowa z nim może Cię stresować, jeśli jesteś na spotkaniu, na uczelni lub widujesz się z nim, dobrym rozwiązaniem jest nawiązanie kontaktu z jego przyjaciółmi. Jeśli macie ze sobą jakieś wspólne cechy, będzie wam łatwiej. Wejdź w interakcję z osobą z otoczenia, porozmawiajcie o wspólnych sprawach lub o projekcie. Utrzymywanie kontaktów z jego przyjaciółmi z pewnością będzie mniej stresujące. Po nawiązaniu takiej relacji będziesz mogła podejść do niego bardziej swobodnie.

Flirtuj za pomocą mowy ciała

Jeśli nie możesz z nim porozmawiać, postaraj się nawiązać kontakt wzrokowy, któremu będzie towarzyszył uśmiech świadczący o tym, że jesteś osobą otwartą i przyjazną. Oczywiście pamiętaj, aby nie przesadzić. Nie bądź też natarczywa. Jeśli na początku nie zwróci na Ciebie uwagi, spróbuj ponownie po pewnym czasie. Kolejną rzeczą, która może się sprawdzić, jest lekka zabawa z włosami.

Śmiej się z jego dowcipów

Aby czuł się komfortowo i był po tej samej stronie, słuchaj go i okazuj zainteresowanie tym, co mówi. Jeśli jest to zabawne, śmiejcie się razem - to pomoże wam nawiązać więź i dzielić chwile całkowitej swobody. Jeśli jesteś na to gotowa, dotknij jego ramienia, śmiejąc się przy tym. W ten sposób wytworzy się ściślejsza więź.

Korzystaj z mediów społecznościowych

Media społecznościowe mogą działać na waszą korzyść, pośrednio zbliżając was do siebie. Jeśli jeszcze nie masz go w swoich znajomych, dodaj go i zacznij go obserwować. Może on lub ona odwzajemni Twoje zainteresowanie. Oczywiście uważaj na to, co publikujesz. Upewnij się, że nie dzielisz się nieodpowiednimi lub zbyt osobistymi momentami, które mogą go zniechęcić.

Zachowuj się normalnie

Bądź sobą i wyraź swoją obecność. Nie ograniczaj się i nie wycofuj, gdy on jest w pobliżu. Jeśli chodzicie do tej samej szkoły lub na tę samą uczelnię, wykaż zainteresowanie jego zajęciami. I znowu, nie przesadzaj! Wyrażaj swoje myśli i pomysły tak, jak robisz to zazwyczaj, ponieważ słuchanie Ciebie da mu lepsze wyobrażenie o Tobie. Jeśli jesteś nieśmiała, nie zmuszaj się do tego. Ważne jest, aby być sobą.

Teraz, gdy znasz już te techniki, na co czekasz, aby je zastosować w praktyce?

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

Muzyka i taniec związane są z miłością

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top