pl.adopte.app

pl.adopte.app

7 kont Girl Power na Instagramie, które musisz znać

W czasach, w których wzmocnienie pozycji kobiet jest kluczową kwestią, przesłanie to musi być szeroko rozpowszechniane. Instagram to kopalnia inspiracji, informacji i kobiecej siły. Dlatego przedstawiamy 7 kont girl power, o których musisz wiedzieć. Odkryj je!

@gurlstalk

Założone przez Adwoa Aboah, konto to globalna społeczność, która zapewnia bezpieczną przestrzeń dla dziewcząt do rozmowy o wszystkim, na czym im zależy.

@i_weigh

Utworzone przez Jameelę Jamil, jest to konto, które celebruje indywidualną wartość wykraczającą poza wagę, promując samoakceptację i miłość do siebie.

@feminist

Oferuje mieszankę feministycznego humoru, wiadomości i zasobów, które wspierają walkę o równość płci.

@womensmarch

Reprezentujące potężny ruch Marszu Kobiet, konto to nadal napędza aktywizm i walkę o prawa kobiet.

@girlswhocode 

Organizacja, której celem jest zlikwidowanie luki płciowej w technologii poprzez zachęcanie młodych kobiet do kariery w STEM (akronim od science, technology, engineering, and mathematics - nauka, technologia, inżynieria i matematyka).

@shesallfatpod 

Oparte na popularnym podcaście, to konto koncentruje się na pozytywnym nastawieniu do ciała i reprezentacji kobiet w rozmiarze plus.

@rupikaur_

Założone przez Rupi Kaur, poetkę, pisarkę i artystkę, której twórczość podkreśla zmagania kobiet, miłość i odporność.

Te konta to tylko wierzchołek góry lodowej w świecie pełnym inspirujących głosów promujących wzmocnienie pozycji kobiet. Śledząc te konta, możesz zanurzyć się w społeczności wsparcia i siły, która celebruje istotę i siłę bycia kobietą.

  rejestruję się
back to top