ZaadoptujFaceta.pl

8 kont na Instagramie, które pozwolą Ci podróżować (z własnej kanapy)

Po długich miesiącach spędzonych w zamknięciu wszyscy marzymy o podróżach. W oczekiwaniu na to, aby znów móc się swobodnie przemieszczać, pozostają nam sieci społecznościowe, dzięki którym możemy oderwać się od codzienności, oglądając zdjęcia zapierających dech w piersi krajobrazów, nieodkrytych zakątków czy niewyobrażalnych cudów natury.

Dzielimy się z Wami tymi kontami na Insta, które oferują nam małą zaczarowaną eskapadę.

Abandoned Gallery

Wybór fotografów z całego świata sprawia, że jakość tego konta dorównuje jedynie jego różnorodności. Efemeryczne ujęcia, ujmujące pejzaże, ulotne chwile. Obrazy są równie poetyckie, co hipnotyzujące. W ciągu kilku sekund przechodzimy od zimowego piękna do letniego ujęcia. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, to właśnie sprawia, że jest to pozycja obowiązkowa! 

Fubiz

Sztuka, design, popkultura, a nawet urocze rzeczy, bez względu na to, co Cię interesuje, to bez wątpienia idealne miejsce na czerpanie inspiracji. Artyści pochodzą z całego świata i są wprost znakomici w każdej ze swoich dziedzin.  

Bruno Maltor

Bruno jest blogerem podróżniczym od ponad 10 lat. Ten pełen pasji Francuz ma sporą społeczność i niemały zasięg. Jeśli potrzebujesz rekomendacji w obrębie miast lub szukasz pomysłów na przyszłe wyprawy, jego Insta jest miejscem, do którego musisz się udać. Oprócz dobrych planów, na jego koncie można znaleźć dużo humoru i wyjątkowo zachwycające zdjęcia. Aby być na bieżąco z jego przygodami, możesz też sprawdzić jego kanał na Youtube. Gwarantujemy, że będziecie chcieli od razu kupić bilety lotnicze! A tak na marginesie, ostatni swój wypad urządził do Polski. ;) 

Nord Urbex

Czy wiesz, co to jest urbex? To eksploracja opuszczonych miejsc, ukrytych w miastach lub na odludziu. Jest to praktyka oficjalnie zakazana (bo może być niebezpieczna), ale wzbudza duże zainteresowanie wśród fotografów poszukujących niesamowitych krajobrazów. Jeśli jesteście fanami takich nieodkrytych zakamarków, to konto Was zachwyci.

Polska Zachwyca

Jeśli wydaje Wam się, że Polskę znacie jak własną kieszeń, a wakacje koniecznie trzeba spędzić w egzotycznych krajach, to za sprawą tego konta szybko zmienicie zdanie. Znajdziecie tutaj zachwycające miejsca i romantyczne zakątki o istnieniu, których nie mieliście pojęcia.

Jacquemus

Z ponad trzema milionami followersów na swoim koncie, ten młody projektant jest prawdziwą gwiazdą w świecie mody. Błyskotliwy, ciekawy świata i o nieograniczonych możliwościach artystycznych, zawsze zaskakuje. Na swoim koncie publikuje swoje inspiracje: kolorowe, radosne i ekstrawaganckie.

The Pink Lemonade

Wizualny policzek w twarz. To konto oferuje nieszablonowe obrazy w nasyconych i jaskrawych kolorach. Napój dobrych wibracji, który należy spożywać bez umiaru!

Theo Gosselin

Ten eklektyczny fotograf podąża wszędzie swoim wizjonerskim okiem, aby zaoferować nam ujęcia godne naszych najskrytszych marzeń: romantyczne, melancholijne, pełne mocy. Hipnotyzujące!

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

8 kont na Instagramie z gorącymi ilustracjami

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top