ZaadoptujFaceta.pl

8 kont na Instagramie z gorącymi ilustracjami, które podkręcą temperaturę

Mimo że wszystkie miejsca są już otwarte, to dalej siedzimy w domu, a to daje nam sporo czasu na przeglądanie Insta (i służy jako wymówka, głównie).

Masz już dosyć zdjęć słodkich szczeniaków i uroczych kociaków? Odkryj najseksowniejsze ilustracje w historii. One są teraz na czasie! Dowód: w październiku 2020 roku w Paryżu odbyła się 3. edycja Targów Ilustracji Impertinent, skupiająca młode talenty, które wyróżniają się nie tylko umiejętnościami, ale też odwagą.

Ale takie zdolności nie ograniczają się jedynie do Miasta Światła, oto osiem kont z frywolnymi rysunkami.

Petites Luxures 

Śledzone przez ponad 1,3 miliona subskrybentów, konto to poetycko przedstawia erotykę od 2014 roku. Jej rysunki charakteryzują się cienkimi, czarnymi liniami na jasnym tle, którym zawsze towarzyszą błyskotliwe gry słów. 

Marie Casaÿs

Na tym koncie znajdziecie bardzo zmysłowe i kolorowe rysunki. Radośnie erotyczny wszechświat, w którym seks eksploduje jak cukierek musujący w Twoich ustach… Zaskakujące, acz przyjemne! 

Matt Bailey

Ten londyński artysta tatuażu określa siebie jako Entuzjasta dużych tyłków, co jest więcej niż jasne w jego ilustracjach. Wykonane w większości w czerni i bieli "szkielety, erotyzm i krągłości" doskonale definiują jego styl.

Anne Uru 

Kolorowe rysunki tej młodej marsylianki płyną na surrealistycznej fali, w której ciała wydają się być samowystarczalne, przedstawione bez twarzy. A przynajmniej bez ekspresji, bez oczu, bez nosa, bez ust... ale za to nie mniej atrakcyjne i erotyczne. 

Jouissance Club

To konto nazywa się dosłownie Klub Przyjemności. Charakteryzuje się pedagogicznymi ilustracjami, których jedynym celem jest nauczenie Cię, jak dać i otrzymać dobry orgazm. Oprócz języka francuskiego będziesz również ćwiczyć inne rzeczy.

Cepe gram

Spodziewajcie się eksplozji kolorów na jego koncie. Tutaj inscenizacja amorficznych ciał jest równie oryginalna, co zabawna. Lekki jak lemoniada w lecie, po prostu go uwielbiamy.

Maria Conejo

Prace tej meksykańskiej artystki koncentrują się na przedstawianiu i docenianiu kobiecego ciała, a jej projekt Pussypedia ma cel pedagogiczny i wyzwalający. 

Nikki Peck

Ten kanadyjski artysta przedstawia kobiece ciało w zmysłowy sposób, w stylach od surrealizmu przez kubizm po pop-artu. Potwierdzamy, czysta zmysłowość.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

10 profilii na Instagramie, które promują ruch body positive

Dar zwany clitoris

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top