pl.adopte.app

pl.adopte.app

9 najgorszych odpowiedzi na "kocham cię”

Wyznać komuś miłość nie należy do najłatwiejszych zadań: serce bije Ci szybciej, na czole pojawia się zimny pot, a w głowie kłębi się sto myśli. Kiedy już z Twoich słów padają te słowa, na chwilę zamierasz, po czym on mówi, to czego spodziewasz się najmniej!

W adopte zebraliśmy 10 najbardziej nietypowych odpowiedzi na “kocham Cię”. Gwarantujemy, że będziecie zaskoczeni. Gotowi? No to zaczynamy!

Ja też... kocham siebie

Ah… ok, super! Self-love jest super, ale może w takiej sytuacji lepiej, żeby on zachował ją dla siebie! Moja droga, wiele wskazuje na to, że umawiasz się z narcyzem. Rozwiązanie? Zaoferuj mu lustereczko!

Kompletna cisza

Atmosfera jak z westernu, masz wrażenie, że jesteś na pustyni, a gdzieś w oddali toczy się  uschnięty krzak. “Hello! Czy mnie słyszysz? Mam powtórzyć?” Niezręczna cisza, od której zasycha w gardle. Rozwiązanie? Zamiast szklanki wody, wylej mu na głowę kubeł zimnej wody!

Jesteś miła

Oh super… dzięki, dobrze wiedzieć! Kiedy facet wyskakuje Ci z takim tekstem na Twoje wyznanie miłości, jest tylko jedno rozwiązanie. Powiedz mu, że on za to jest całkowitym zaprzeczeniem słowa “miły”. Następny krok? Bye, bye forever!

Żartujesz? 

Czy on naprawdę myśli, że w tej chwili masz głowę do żartów? Dobrze rozumiemy, że kiedy słyszysz wyznanie miłości, możesz się mocno zdziwić, ale przecież nie masz napisane na czole “kabaret miłosny”. Rozwiązanie? Dowiedz się więcej o terapii śmiechem…

Wiem

Już? Skąd więc tyle tajemnicy? Gdy słyszysz taką reakcję ze strony Twojego partnera, zwyczajnie masz ochotę zapytać go, skoro wiedział, to dlaczego nic nie powiedział?  Rozwiązanie? Udawaj zdziwienie... I uciekaj.

Co to oznacza?

KOCHAM CIĘ - dwa słowa, trzy sylaby, 9 liter. Co jest w tym takiego trudnego do zrozumienia? Wyznaje Ci miłość, ty głuptasie! Rozwiązanie? Podaruj mu ilustrowany Słownik Języka Polskiego.

Nie jestem pewien, czy chcę być w związku...

A jeszcze wczoraj nie miał nic przeciwko, kiedy zaproponowałaś mu ostatni kawałek pizzy. To prawda masz do czynienia z niedojrzałym facetem, ale lepiej przekonać się o tym wcześniej niż później. Rozwiązanie? Nigdy więcej nie oddawaj ostatniego kawałka pizzy. ;)

Kochanie, wyglądasz jakbyś miała gorączkę

Taka reakcja to prawdziwy szok! Trudno uwierzyć, że bliska Twojemu sercu osoba serwuje Ci taki komentarz! Jak wyjść z tego impasu? Powiedz mu, że nie masz gorączki dzięki zimnemu prysznicowi, który właśnie wzięłaś...

Przejdzie Ci

What? Że niby co? Czy jemu się wydaje, że to konkurs na punchliny? Po takim tekście przechodzi Ci, jak ręką odjął. Rozwiązanie jest jedno i niezawodne: odwracasz się i idziesz w swoją stronę.

Kiedy już przyjdzie Ci wysłuchać takich reakcji, wydaje Ci się, że bycie singlem  może być o wiele sympatyczniejsze. Czyż nie?

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

10 pytań, które musisz zadać przed pierwszą randką

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top