ZaadoptujFaceta.pl

ZaadoptujFaceta.pl

9 wskazówek jak znaleźć miłość w 2022 roku

Chociaż w dzisiejszych czasach nie trzeba być w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie, aby spotkać swoją bratnią duszę, ponieważ istnieją aplikacje, to znalezienie significant other, online lub offline, może być dość skomplikowane. W związku z tym w zaadoptuj stworzyliśmy listę wskazówek, które raz na zawsze pomogą Ci znaleźć tę osobę. Rób notatki!

1. Randki online

Oczywiście, że można znaleźć miłość online. Jedną z najfajniejszych rzeczy w aplikacjach randkowych jest to, że możesz wybrać profile w oparciu o swoje upodobania, wiek, lokalizację, a nawet kompatybilność. Jeżeli wiesz, czego szukasz w związku, wtedy będziesz w stanie określić profile zgodnie z tym, czego oczekujesz. Daj sobie szansę, aby pójść na kilka randek. Będziesz zaskoczona, jak niezręczna pierwsza randka może doprowadzić do szczęśliwego związku lub zakończyć się dobrą zabawą.

2. Odkrywaj różne hobby

Aby znaleźć miłość, musisz wiedzieć, kim jesteś. Wierzcie lub nie, ale większość nie ma pojęcia, kim jest, ponieważ ciągle się zmieniają. Mogą istnieć ludzie, z którymi jesteś naprawdę kompatybilny, jeśli wyrwiesz się ze swoich nawyków. Poznaj zajęcia i hobby, które różnią się od tego, co zwykle robisz lub lubisz, aby poznać nowych ludzi. W ten sposób lepiej zrozumiesz, jakich wartości szukasz u danej osoby.

3. Slowlove

Niektórzy ludzie działają zbyt szybko, starając się za wszelką cenę umówić się na wiele randek, nie poświęcając czasu na zastanowienie się nad sobą i nad tym, czego oczekują od siebie i od związku. Sekretem jest danie sobie czasu na znalezienie miłości, rozmowa z drugą osobą, bycie autentycznie zainteresowanym, otwartym i przyjaznym. Daj sobie czas, aby dowiedzieć się o nim więcej, czy jest kompatybilny z tym, czego szukasz, czy macie wspólne plany, czy jest między wami chemia. Pozwól rzeczom płynąć, bez pośpiechu.

4. Zatroszcz się o siebie

Aby kochać kogoś innego, trzeba najpierw pokochać siebie. Jeśli Twój związek rozpadł się niedawno, lub przechodzisz przez coś trudnego, to czas znaleźć miłość w samej sobie. Idź na spacery, spotkaj się z przyjaciółmi, jedz zdrowo, wystrój się lub noś to, co kochasz i inwestuj w swój rozwój osobisty. Kiedy jesteś w swojej najlepszej formie, przyciągniesz innych, którzy również są w swojej najlepszej formie. Wtedy na pewno znajdziesz właściwą osobę.

5. Bądź pozytywna 

Im bardziej jesteś pozytywnie nastawiona, oczywiście bez zmuszania się, tym więcej wsparcia i miłości otrzymasz, ponieważ ta osoba będzie czuła się ważna i doceniana. Wtedy stopniowo pojawi się optymizm, ponieważ oboje będziecie w pozytywnym stanie. Inni też z pewnością reagują na Ciebie w zależności od tego, jak ich traktujesz.

6. Powiedz "nie" kaprysom seksapilu

Zamiast zakochiwać się w czyimś wyglądzie, ambicjach czy sukcesach, poświęć czas na poznanie ludzi w ich istocie. Praktykuj świadome umawianie się na randki. Nawet jeśli wygląd pomaga i jest trochę chemii, są ważniejsze rzeczy.

7. Pokaż się taką, jaką jesteś

Będziesz musiała wyjść ze swojej skorupy, aby zostać znalezioną i z kolei znaleźć tego właściwego. Wystawienie siebie na zewnątrz oznacza bycie wystarczająco pewnym siebie, aby pokazać siebie i swoją istotę. Możesz spotkać na swojej drodze ludzi, którzy docenią lub też nie Twój humor, lub nawyki. Ale w końcu, ta cecha będzie powodem, dla którego ktoś Cię pokocha. Pozwól, aby inni zobaczyli Cię bez filtrów.

8. Przeciwieństwa się przyciągają, podobieństwa trwają

Chociaż przeciwieństwa się przyciągają, to tak naprawdę podobieństwa są najtrwalsze. Mamy tendencję do bycia kompatybilnym z ludźmi, którzy są do nas podobni. Zamiast  szukać kogoś z przeciwnymi wartościami, dopasowanie ich jest tym, co stworzy stabilność i spójność w związku. Nie musicie być identyczni, różnice są zdrowe i pozwalają wam uczyć się od siebie nawzajem, ale niekoniecznie wtedy, kiedy jesteście całkowitymi przeciwieństwami.

9. Bądź z kimś, z kim możesz spędzić cały dzień

Jednym z najważniejszych aspektów jest spotkanie osoby, którą kochasz i z którą możesz spędzić cały dzień. Każdy może znaleźć kogoś, kto dotrzyma mu towarzystwa przez chwilę lub przez wieczór, ale czy widujecie się ze sobą czas w ciągu dnia, czy rozmawiacie ze sobą godzinami, czy śmiejecie się ze sobą, czy może seks i ewentualnie imprezy są jedynymi rzeczami, które was łączą? Jeśli ktoś nie chce spędzać z Tobą czasu lub odwrotnie, to znak, aby pozwolić mu odejść.

Nigdy nie wiesz, kiedy i gdzie spotkasz właściwą osobę. Może to być online, na zajęciach lub na imprezie. Miej oczy i serce otwarte. Bądź przyjazna i poznawaj nowych ludzi, ale na głębszym poziomie. I pamiętaj, bez względu na to, ile masz lat i kim jesteś, miłość jest wszędzie i czeka, aż ją odkryjesz.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

5 wskazówek, które pomogą Ci dotrzymać postanowień noworocznych

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top