ZaadoptujFaceta.pl

Co zrobić, aby zawsze mieć o czym rozmawiać na aplikacjach randkowych?

Jedną z największych trudności w aplikacjach randkowych jest uczynienie tematu rozmowy płynnym i ciągłym. Wielokrotnie zdarza się, że konwersacja o tych samych sprawach, za każdym razem z inną osobą, staje się męcząca, tak jakby wszystkie interakcje były kopią poprzedniej wymiany słów.

Dlatego w ZaadoptujFaceta przygotowaliśmy 4 wskazówki, dzięki którym zawsze będziesz mieć o czym rozmawiać w aplikacjach randkowych. Gwarantujemy, że po zastosowaniu naszych rad interakcje za pośrednictwem tych aplikacji będą jeszcze bardziej interesujące. Sprawdź to koniecznie!

Mniej utartych schematów

Bądź oryginalna w sposobie prowadzenia rozmowy. Zamiast zawsze wybierać utarte "Cześć, jak się masz?", co powiesz na innowację, prosząc o radę na temat czegoś niezbyt poważnego, co wydarzyło się w danym dniu lub o rekomendację w kwestii programu telewizyjnego, książki lub restauracji? To pozwoli poznać tej osobie nieco lepiej Twoje osobiste upodobania i rozpocząć z Tobą rozmowę.

Zdjęcia profilowe i opis są Twoimi sprzymierzeńcami

Jeśli jesteś szczerze zainteresowana tą osobą, poświęć trochę czasu na spokojne przeczytanie jej opisu na profilu i uważne obejrzenie zdjęć. Często kwestie te niosą ze sobą wiele ukrytych informacji na temat osobistych preferencji Twojego wybranka oraz tego, co może was łączyć. Mając tę wiedzę, zawsze będziesz miała w zasięgu ręki oryginalne tematy, na których możesz oprzeć swoje rozmowy.

Poczucie humoru to podstawa

Jeśli rozmowa powoli zamiera lub nie rozmawialiście ze sobą od kilku dni, humor jest doskonałym sposobem, aby przebrnąć przez ten niezręczny etap. Używaj powszechnie znanych odniesień, takich jak memy, fragmenty filmów i programów telewizyjnych lub tekstów piosenek, aby przywrócić rozmowę na właściwe tory.

Nie dla rozmowy kwalifikacyjnej

Aby interakcja między wami nie przypominała rozmowy o pracę, podczas której tylko jedna osoba pyta, a druga po prostu odpowiada, proponujemy powiedzieć coś o sobie, opowiadając proste historie z własnego życia lub dzieląc się zabawnymi anegdotami, które Ci się przytrafiły. Na koniec opowieści zwróć się do drugiej osoby, pytając o coś związanego z tym, czym się właśnie podzieliłaś. W ten sposób oboje zyskacie więcej przestrzeni do swobodnego mówienia o sobie, a rozmowa stanie się interesująca dla was obojga.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

5 technik poprawnej komunikacji w związku

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top