pl.adopte.app

pl.adopte.app

Czy wolisz nawiązywać relacje osobiście czy wirtualnie?

Umiejętność nawiązywania relacji lub dogadywania się z ludźmi dla jednych jest łatwiejsza niż dla innych. Z tego powodu niektórzy wolą wchodzić w interakcje wirtualnie. W adopte dzielimy się z wami 4 pozytywnymi i negatywnymi punktami na temat tych  dwóch sposobów.

Podczas flirtowania

Czy jesteś typem osoby, która lubi flirtować w barze, czy wolisz to robić ze swojej kanapy za pośrednictwem aplikacji? Plusem robienia tego wirtualnie jest to, że można być spontanicznym i reagować całkowicie naturalnie. Spójrzmy prawdzie w oczy, czasami słyszymy rzeczy, które sprawiają, że rumienimy się lub pozostawiają nas zastanawiających się, co on właśnie miał na myśli? W takich przypadkach, kiedy nie widzimy tej osoby przed sobą, to pomaga.

Podczas kłótni

Ile razy zdarzyło Ci się pokłócić z kimś i znaleźć idealny argument... trzy godziny później, gdy kłótnia się skończyła i nie ma już z niego pożytku. Dlaczego nie pomyślałaś o tym wcześniej? Kiedy spierasz się we własnej głowie, kontekst często sprawia, że widzisz rzeczy mniej wyraźnie. Cóż, w wirtualnym świecie zdarza się to w mniejszym stopniu, ponieważ można poświęcić swój czas przed odpowiedzią, czytając i modyfikując tekst tego, co chcemy powiedzieć przed wysłaniem.

Kiedy wyrażasz siebie

Zgodnie z tym samym scenariuszem, czy kiedykolwiek zdarzyło ci się, że jesteś tak zdenerwowana przed tą osobą, że czujesz suchość w ustach, Twoje serce bije szybciej i brakuje Ci słów? Jeśli jesteś trochę nieśmiała lub nerwowa, połączenie wirtualnie jest właściwą drogą, ponieważ rozmowa będzie bardziej płynna i może z niej wyjść coś ciekawego. Również, jeśli sprawy będą postępować, spotkanie na żywo będzie ekscytujące.

Kiedy z kimś zrywasz

Dla niektórych ludzi jest to brak szacunku, dla innych ulga, gdy związek kończy się przez tekst, telefon lub e-mail. Czy wolisz rozwiązywać sprawy twarzą w twarz, czy łatwiej jest używać WhatsAppie? Zaletą wirtualnych relacji jest to, że można płakać lub skakać z radości nie raniąc drugiej osoby.

Zastanawiając się nad tymi kwestiami, czy uważasz się za osobę, która lepiej nawiązuje relacje osobiście czy wirtualnie?

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

5 porad, jak zamieszkać z partnerem? 

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top