pl.adopte.app

pl.adopte.app

Jak flirtować ze Skorpionem? Podążaj za naszymi wskazówkami!

Możesz poczuć to w powietrzu. Ten osobliwy i uwodzicielski magnetyzm. Uderzenia zimna i gorąca. A także większe niż zwykle pragnienie frywolnego podrywu. Tak, w rzeczy samej, to najbardziej INTENSYWNY czas w roku. Mowa tutaj o sezonie Skorpiona. Czy kiedykolwiek spotkałaś w Zaadoptuj Skorpiona nie mogłaś mu się oprzeć? Jeśli odpowiedź brzmi tak, to czas poznać wskazówki, które pomogą Ci znaleźć sposób na flirt z facetem spod tego znaku zodiaku.

Całkiem możliwe, że gdy Skorpion publicznie ujawni swój znak zodiaku, ludzie będą go gonić za nim z kołkiem i rzucać w niego ząbkami czosnku. To zrozumiałe. Skorpiony cieszą się złą  reputację, gdyż rządzi nimi Pluton (uważany za planetę szatana), a my Ziemianie traktujemy je tak, jakby były z piekła rodem. Ale nie każdy jest najlepszym przyjacielem upadłego anioła, prawda?

Poznaj Skorpiona lepiej

Choć na pierwszy rzut oka Skorpion może wydawać się arogancki, to tak naprawdę potrzebuje tylko jednego: wyrozumiałości. Ma dość odkrywania roli czarnej owcy w rodzinie czy dziwaka w grupie przyjaciół, tak naprawdę za tym przerażającym Skorpionem kryje się wrażliwa i życzliwa dusza. Jak na znak żywiołu wody przystało, nie pozostaje obojętny na to, co dzieje się z nim i wokół niego.

Jedną z ich wielu cnót jest to, że uwielbia dbać o siebie. Praktykowanie kultu ciała poprzez ćwiczenia fizyczne jest jednym z jego ulubionych zajęć. Lubi też dobrze zjeść i przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu. Czy to najbardziej zarozumiały znak zodiaku? OCZYWIŚCIE!

Skorpiony są za to bardzo inteligentne, intuicyjne i analityczne, więc obserwują krytycznym okiem każdą sytuację. Charakteryzuje je żywiołowość i jest to broń obosieczna, ponieważ z jednej strony korzystają z życia pełną piersią (Skorpion nigdy nie wyłamie się z ustalonych planów), a z drugiej strony bardzo łatwo mogą pokazać swoją negatywną stronę.

Czego Skorpion szuka w miłości?

Prosimy o uwagę! Skorpion uwielbia tajemnice, więc jeśli od razu zdradzisz mu wszystko na swój temat, istnieje wysokie ryzyko, że szybko straci Tobą zainteresowanie. On jest fanem tych małych gierek na początku, gdy wszystko jest bardziej subtelne niż bezpośrednie. Ale kiedy już zaczniesz związek, to ay yay yay. Intensywność wzrasta, a on dba o swoją partnerkę jak o drogocenny skarb.

Jeśli chodzi o seks, to opiszemy ten aspekt jednym prostym słowem: FAJERWERKI. Skorpion słynie również z tego, że jest prawdziwym symbolem seksu. Nie stroni od namiętności, satysfakcjonujące relacje intymne stanowią ważny aspekt w jego życiu. Co więcej, dla Skorpiona seks ma duchowe znaczenie, które wykracza daleko poza powierzchowność, więc zapewniamy, że spróbujesz z nim rzeczy, które sprawią, że dosłownie odpłyniesz.

Idealna randka ze Skorpionem

Super! Dobra robota. Masz już randkę z tym przystojnym Skorpionem. I co teraz? Tajemnica tu, wrażliwość tam. Masz go zabrać na cmentarz? Spokojnie! Nawet jeśli sezon Skorpiona zbiega się z upiornym czasem w roku, nie martw się, nie będziesz musiała praktykować żadnych dziwnych rytuałów.

Pamiętaj, że Skorpion lubi aktywnie spędzać czas. Wycieczka w góry, popołudniowe ćwiczenia na siłowni lub jakikolwiek inny plan, który zakłada pocenie się dobrze mu zrobi (if you know what I mean). Uwielbia też spontaniczne plany, więc każdy pomysł, który może wydawać się mu się szalony, będzie na plus.

Jak na tajemniczego kochanka przystało, szaleje na punkcie wszystkiego, co testuje jego umysł. Zabierz go do kina na thriller psychologiczny, a będzie jadł Ci z ręki. Następnie wybierzcie się na wieczorny spacer, podczas którego wspólnie zastanowicie się nad sensem życia i wszelkimi innymi głębokimi kwestiami.

A teraz, kiedy wiesz już wszystko o Skorpionie, co powiesz na spędzenie tego magnetycznego sezonu z dobrym okazem u swojego boku? Nie bój się, oni są znacznie mniej szkodliwi, niż może się wydawać. ;)

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

5 par z filmów grozy, które przywrócą Ci wiarę w miłość aż po grób

10 wskazówek, które pomogą Ci odnieść sukces w nowej relacji

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top