pl.adopte.app

pl.adopte.app

Jak rozpoznać prawdziwą miłość?

Czasami prawdziwa miłość może być mylona z zauroczeniem, atrakcją lub nawet emocjonalną zależnością. Świadomość, czy jest prawdziwa, może być trudna. Dlatego w adopte przedstawiamy Ci 10 sposobów, aby sprawdzić, czy jest to prawdziwa miłość.

1. Sprawia, że czujesz się dobrze

Zwłaszcza w trudnych dniach, dzięki zwykłej rozmowie, razem można spojrzeć na problemy z innego punktu widzenia i znać sposób na to, jak sprawić, by wzajemnie poczuć się lepiej, gdy jesteś smutna.

2. Możesz być sobą

Widzieliście się w najlepszych i najgorszych momentach, przy czym wasza opinia o sobie nawzajem się nie zmieniła, a wręcz przeciwnie, zbliżyła was do siebie. Wspólne spędzanie czasu jest najważniejsze.

3. W waszym związku nie ma zazdrości

Nie ma między wami zazdrości, bo jesteście pewni swojej miłości do siebie.

4. Szanujecie nawzajem swoją prywatność

Zaufanie, którym się darzycie, sprawia, że nie ma miejsca na wątpliwości, a chęć kontrolowania wzajemnego czasu czy kontaktów oczywiście nie istnieje.

5. Jesteście dla siebie nawzajem priorytetem

Oboje robicie dla siebie rzeczy, których nie zrobilibyście dla kogoś innego. Chętnie sobie towarzyszą i pomagają.

6. Jesteście wtedy, kiedy nawzajem siebie potrzebujecie

Twój partner/ka jest zawsze przy Tobie, kiedy go/jej potrzebujesz najbardziej, bez konieczności pytania. I ty też jesteś tam dla niego/niej.

7. Cenicie to, co jest ważne dla każdego z Was

Niezależnie od tego, czy jest to cel, hobby, czy po prostu gust lub pasja, jeśli jest to ważne dla Twojego partnera/ki, to jest ważne dla ciebie i vice versa. To wykracza poza szacunek, wspieracie się i zachęcacie nawzajem do tego, co czyni was lepszymi.

8. Jesteście z siebie dumni

On lub ona podziwia Cię, sprawia, że czujesz się wyjątkowo i zawsze zachęca Cię do działania. Oczywiście, dotyczy to obu partnerów. Rozwijacie się razem.

9. Słowa to za mało...

Nie wystarczy "kocham Cię", za to Wasze wzajemne czyny, na co dzień, sprawiają, że zakochujecie się w sobie jeszcze bardziej. Jest to połączenie, które z czasem wzrasta i umacnia się.

10. Konflikty nie istnieją

Kiedy sprawy przybierają niekorzystny obrót, oboje staracie się skupić na rozstrzygnięciu konfliktu, a nie na problemie. Rozwiązanie go i bycie w harmonii jest najważniejsze, nie sprzeczają się o to, kto ma rację lub kto zawinił.

Jeśli czytając ten artykuł, myślisz o swoim partnerze, miłość jest prawdziwa.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

Czy bratnie dusze istnieją naprawdę?

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top