pl.adopte.app

pl.adopte.app

Nocne spotkania: te porady pozwolą Ci zdobyć miłe doświadczenia

Są chwile, kiedy przechodzimy przez życie i nagle na naszej drodze pojawia się istota (nazwijmy to w ten sposób), która budzi w nas to coś. Często, niezależnie od intencji, do niczego nie dochodzi. No bo co? Nie wypada!

Jednak niezależnie od tego, czy to kolega z pracy, czy z sąsiad, być może ta osoba pojawia się w naszym życiu tylko po to, aby spędzić z nami kilka bardzo przyjemnych chwilJeszcze kilka lat temu przelotny romans był BARDZO ŹLE WIDZIANY, a niejednej osobie, która się na to zdecydowała, spędzał sen z powiek.

Jedną z rzeczy, za które jesteśmy wdzięczni XXI stuleciu, jest wyzwolenie seksualne i możliwość robienia tego, na co ma się ochotę bez poczucia winy. Otóż to, przygoda na jedną noc to wspaniała rzecz, o ile pamiętamy o zabezpieczeniu zarówno tym seksualnym i jak i psychicznym.

Niezależnie od tego, czy robisz to, aby się zrelaksować, czy aby spróbować czegoś nowego, istnieją pewne reguły, które należy wziąć pod uwagę. Nieważne, czy jest to Twój pierwszy raz, czy też lubisz robić to od czasu do czasu, zawsze pamiętaj o tych zasadach. To pozwoli Ci w pełni cieszyć tym doświadczeniem. A więc, notuj!

Tak dla:

Próbowania nowych rzeczy

Jeśli istnieje miłość od pierwszego wejrzenia, to istnieje też seks na pierwszy rzut oka, jak mawia hiszpański raper Kase.O. Dlatego też jednonocny romans może być idealną okazją na wypróbowanie tego, czego zawsze chciałaś doświadczyć w łóżku. A zatem jeśli to ma być tylko przygoda na jedną noc, to daj z siebie wszystko! Praktykuj filozofię YOLO (You Only Live Once) i zgodnie z jej myślą spraw, aby to ulotne spotkanie stało się niezapomnianym przeżyciem.

Mówienia tego, czego oczekujesz

Jeśli masz zamiar przespać się z kimś po raz pierwszy i jedyny, a znasz go nie za dobrze albo i wcale, to bądź pewna, że ta osoba nie będzie w stanie odgadnąć, co podnieca Cię najbardziej. Dlatego tak ważna jest przejrzysta komunikacja. "Zrób mi to", "lepiej w ten sposób", "nie bardzo mi się to podoba", "zmieńmy pozycję", "uwielbiam jak mnie tutaj dotykasz" i wiele innych rad, które oprócz tego, że są pouczające, dają Ci czystą przyjemność. Ach! A pojękiwanie, tak dla Twojej informacji, to również bardzo czytelna informacja. ;)

Bezpiecznego seksu

Jeśli masz zamiar zrobić to z nową osobą, niezależnie od tego, czy po raz pierwszy czy po raz tysięczny, musisz podjąć niezbędne kroki. Zasada numer jeden: nie rób tego pod wpływem alkoholu (nie, nawet seks oralny nie wchodzi w grę). Zasada numer dwa: to, że dana osoba zapewni Cię, że nie nie jest nosicielem chorób wenerycznych, nie oznacza, że mówi prawdę. Zasada numer trzy: Zawsze miej ze sobą prezerwatywy i naustną ochronę do seksu oralnego.

Realizowania swoich fantazji

Są takie jednonocne przygody, które zapadają w pamięć tak głęboko, że sama myśl o nich przyprawia nas o dreszcze rozkoszy. To świetna okazja do spełnienia tej erotycznej fantazji, o której zawsze marzyłaś. Skorzystaj z improwizowanego seksu, aby się wyzwolić: odgrywanie ról, nowe miejsca, a nawet seks grupowy!

Nie dla:

Seksu, bo tak wypada

Nie uprawiaj seksu, bo jesteś zaangażowana. Nie uprawiaj seksu po pierwszej randce, "bo tak trzeba". Nie oddawaj się komuś tylko dlatego, że nalega. Jeśli nie masz ochoty, po prostu tego nie rób. NIE ZNACZY NIE! Seks opiera się na przyjemności, którą się daje, ale też przyjmuje. To relacja wiązana. Jeśli nie czujesz się komfortowo i nie jesteś przekonana do tego, co robisz, lepiej się stamtąd ewakuuj. Na pewno zdarzy się inna, dużo lepsza okazja.

Seksu, by zadowolić drugą osobę

Robienie tego z osobą, którą żywimy uczuciem, może mieć dla Ciebie fatalne konsekwencje (szczególnie, gdy uczucie to nie jest odwzajemnione). Dlatego zanim dojdzie między Wami do czegoś więcej, upewnij się, że oczekujcie tego samego. Jeśli jesteś przesadnie podekscytowana, a ta osoba oczekuje jedynie przygody na jedną noc (lub na odwrót), mogą pojawić się poważne nieporozumienia i złe wibracje. Czasami lepiej jest przegapić tę okazję, niż żałować przez długie miesiące.

Seksu, by się odegrać

Właśnie zakończyłaś związek i chcesz ruszyć do działania? Super! Ale zawsze decyduj się na to, dlatego, że chcesz, dlatego, że Twoje ciało prosi Cię o dobrą zabawę. Natomiast, jeśli robisz to z zamiarem zapomnienia o swoim eks lub z potrzeby zemsty, nie tędy droga. Będziesz skoncentrowana na powodzie, dla którego to robisz, a nie na przyjemności. Innymi słowy, jednonocna przygoda musi być celem samym w sobie (świetna zabawa, spełnienie fantazji, czy relaks), a nie środkiem do celu (seks, aby zapomnieć lub wrócić do ex). 

Seksu pod wpływem alkoholu

Doskonale wiemy, że wiele znajomości rodzi się w wyniku nocnego szaleństwa. I dobrze, nie ma nic złego w tym, że chcesz iść do łóżka z osobą, którą poznałaś w pubie. Jednak nie zalecamy, abyś to robiła, jeśli przesadziłaś z drinkami. Oto kilka ważnych powodów:

· Jesteśmy mniej świadomi tego, co robimy i bardziej prawdopodobne, że będziemy tego żałować następnego dnia.

· Czujemy się niezręcznie po obudzeniu się obok nieznajomego, którego imienia nawet nie pamiętamy

· Mamy brzydki poranny oddech i kac nie tylko fizyczny, ale też moralny. 

Jeśli nie jesteś fanką przygód na jedną noc, nie czuj się winna, ani też nie myśl, że masz staromodne podejście do seksu. Naprawdę, nie ma się czym martwić! To nie jest dla wszystkich. Może zwyczajnie szukasz czegoś poważnego? Doskonale. I jeśli szukasz przelotnego romansu, to też nie jest w tym nic zdrożnego. Tak długo jak robisz to z rozwagą, szacunkiem i zachowaniem bezpieczeństwa, nie masz czego się obawiać. 

Do zobaczenia na Zaadoptuj!

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

Mój pierwszy pocałunek

Jak interpretować mowę ciała podczas randki?

POBIERZ APLIKACJĘ

rejestruję się
back to top