pl.adopte.app

pl.adopte.app

Przeżyj prawdziwą miłość w mieście miłości

Paryż...Paryż! Wspaniałe miasto miłości. Miejsce, o którym marzą wszystkie zakochane pary, by spędzić razem wakacje i jeszcze bardziej się do siebie zbliżyć. Marzenia marzeniami, ale co z rzeczywistością? Dlatego w adopte dzielimy się z Wami 4 wskazówkami, jak żyć pełnią miłości w mieście miłości.

Powiedz kocham we wszystkich językach

Tak. W Paryżu możesz znaleźć bardzo romantyczne dzieło sztuki, które pozwoli Ci wyrazić swoją miłość jak prawdziwy poliglota. U podnóża wzgórza Sacré-Coeur znajduje się słynna Le Mur des Je t'aime, na którym zebrano 311 sposobów powiedzenia "kocham cię" w 250 różnych językach. Prawdziwie romantyczne miejsce, do którego można zabrać ukochaną osobę i wyrazić swoją uczucia na wszelkie sposoby.

Romantyzm lśni każdej nocy

Wieża Eiffla jest uważany za jedno z najbardziej atrakcyjnych miejsc stolicy Francji. Jest idealna na romantyczny wieczór. Nie można też przegapić widoku z Place du Trocadéro, aby podziwiać ją z daleka w ciszy wieczoru, ponieważ o tej porze lśni ona z każdą godziną. Z takim widokiem można spędzić romantyczne chwile, wtulając się w partnera.

Kłódki obietnicą wieczności

Wprawdzie nie jesteśmy na słynnym Moście Mulwijskim w Rzymie, ale w Paryżu jest takie miejsce, gdzie wszyscy zakochani zakładali kłódkę i wrzucali klucz do Sekwany. Jest to Pont des Arts i było to miejsce, w którym każda kochająca się para mogła przypieczętować swoje uczucia. Legendy głoszą, że jeśli założysz kłódkę na moście, a klucz wrzucisz do rzeki, miłość będzie wieczna, dopóki nie zostanie on odnaleziony. Mimo że nie można tam już zakładać kłódek, pary nadal szukają w pobliżu miejsca, w którym mogłyby je założyć.

Spacer ramię w ramię

Paryż to miłość, życie i... spacery! Ale dlaczego nie spędzić beztroskiego dnia na spacerze wzdłuż Sekwany, w pobliżu Pont Neuf, wśród sprzedawców starych druków i gazet, a następnie zejść w dół i znaleźć się nad brzegiem rzeki. Ramię w ramię, z lekkim wiatrem, który smuga nas delikatnie. Będzie to najbardziej beztroski i romantyczny spacer, jaki kiedykolwiek odbędziecie. To także sposób na poznanie Paryża z innej perspektywy!

Po poznaniu tych 4 wskazówkach, które pozwolą Wam poznać sposób na to, jak przeżyć miłość w mieście miłości, nie ma na co czekać! Czym prędzej spakuj walizki i doświadcz romansu w Paryżu.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

Jak zakochała się Amélie Poulain?

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top