ZaadoptujFaceta.pl

Rozpal ogień w Baranie podczas jego sezonu

Nadchodzi sezon Barana, a wraz z nim mocna dawka w postaci mnie, mnie, mnie i jeszcze raz mnie. Baran jest pierwszym znakiem zodiaku, prawdziwą przyczyną Wielkiego Wybuchu. Nadchodzi pora roku z wysokimi temperaturami, nietypowymi dla tej pory roku: ogień wewnątrz i na zewnątrz.

Słońce przechodzące przez znak Barana może oznaczać tylko jedno: gotowość Barana na flirt jest bardziej intensywna niż zwykle i nadszedł czas, aby do niego lub niej napisać. Rewolucja słoneczna w Baranie sprawi, że wszyscy urodzeni pod tym znakiem rozpalą swoje namiętności.

W tym czasie Baran będzie bardziej energiczny, bezpośredni i zdeterminowany niż kiedykolwiek. Zaraz, czy to w ogóle możliwe? Przygotuj się, przed Tobą liczne zakręty, a Baran prowadzi bolid Formuły 1.

Jak zdobyć serce Barana?

Baran jest pewny siebie, czarujący i bardzo magnetyczny, więc będziesz musiał/a wykorzystać wszystkie swoje wdzięki, aby zrobić dla siebie miejsce w sercu Barana. Kiedy flirtujesz, Baran nie lubi, kiedy przechodzisz zbyt szybko do sedna sprawy. Zaloty to gra wstępna dla Barana. Krótko mówiąc, flirt i jeszcze więcej flirtu

Zainteresowanie Baranów wzrasta, gdy ich adoratorzy wykazują silne połączenie między umysłem i ciałem. Mieszanka intelektu, pasji i zmysłowości to ulubiony koktajl Barana. Pociągają ich osoby, które codziennie pielęgnują zarówno swoją soma jak i psyche.

Nie trzeba dodawać, że Baran jest najbardziej pewnym siebie znakiem w całym horoskopie. Ma ogromne ego i chce pokazać, że jego flirty mają ten sam rozmiar. Baran uwielbia pewnych siebie i przekonanych o swojej racji ludzi z wyrazistymi pomysłami i zdecydowanymi opiniami. Łatwo zakochują się w tych, którzy mają silną osobowość.

Czego Baran szuka w związku?

W przeciwieństwie do innych znaków Baran lubi grać trudnego do zdobycia. Chce figlarności na początku i dąży do tego, aby flirt trwał przez długi czas. Na początku związku z Baranem, graj w otwarte karty: nawet jeśli Twój Baran myśli, że prowadzi, to Ty określasz tutaj zasady gry.

Jeśli już coś zacząłeś/aś ze swoim Baranem, to na pewno już zauważyłeś/aś, że on lub ona uwielbia być na miejscu kierowcy. Dyskusje do upadłego są jego pasją, więc dobry przeciwnikiem dla Barana jest osoba, która staje się jego partnerem w rozmowie. Zauważ, że spieranie się nie oznacza tutaj walki, ale raczej intelektualne wyzwanie.

Baran jest miłośnikiem złożoności. Nic na to nie poradzisz! Dlatego też lubią, gdy ich partnerzy mają "nieznaną" lub nie do końca przejrzystą stronę. W ten sposób mogą oni odkrywać stopniowo różne oblicza swojego partnera i podsycać swoją ciekawość wewnętrznym światem swojej miłości.

Jakie plany na randkę z Baranem?

Gdyby Baran napisał słownik, nigdzie nie znaleźlibyśmy w nim słowa "nuda". Uwielbiają wyzwania, szalone plany i improwizowane przygody - bez kanapy, filmu i koca! Baran oczekuje akcji i będziesz musiał/a mu ją zagwarantować, aby mieć niezapomnianą randkę.

Jeśli nigdy nie myślałeś/aś o skoku na bungee podczas randki, zapewniamy, że Twój Baran nie raz o tym marzył. Brzmi to ciężko, ale dla Baranów najlepsze plany to takie, którym towarzyszą silne emocje. Uwielbiają też dobrą zabawę i chwilowy powrót do dzieciństwa, więc park rozrywki może być idealnym miejscem na randkę z Baranem.

Znajdź szukającego wrażeń Barana na ZaadoptujFaceta i przygotuj się na wiosnę pełną przygód.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

Skuteczne afirmacje do codziennego powtarzania

Przewodnik po początkach związku (Vol. I)

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top