ZaadoptujFaceta.pl

Skuteczne afirmacje do codziennego powtarzania

To w porządku, że nie zawsze masz wszystko pod kontrolą. To w porządku, że czasami rozczulasz się nad sobą. To w porządku, że nie zawsze masz pozytywne nastawienie. Możemy tak wymieniać w nieskończoność, ale mój drogi przyjacielu, gorsze chwile są przelotne, a trwanie w pętli negatywności może skończyć się przyciąganiem rzeczy, których nie chcesz w swoim życiu. Zatem lepiej posłuchaj naszych rad!

Jeśli chcesz mieć pozytywne podejście do życia, nie musisz podejmować wielkiego wysiłku. Podświadomość uczy się poprzez powtarzanie, a jeśli codzienne rano powiesz sobie, że JESTEŚ CUDOWNA i że przejmiesz władzę nad światem, są szanse, że w końcu w to uwierzysz i staniesz się wojowniczką.

Słowa mają moc tworzenia rzeczywistości, dlatego mamy dla Ciebie 10 pozytywnych afirmacji, które możesz powtarzać sobie każdego poranka. Jak śpiewa popularna hiszpańska piosenkarka, Rosalía: po co używasz rozświetlacza skoro lśnisz sama z siebie

1. Jestem wartościową osobą, niezależnie od mojego statusu związku

Bycie singlem jest fajne, ale społeczeństwo może zacząć wywierać na Tobie presję, jeśli przez dłuższy czas nie masz partnera. Powstrzymaj ten mały głosik w Twojej głowie, który kwestionuje Twój stan wolny. Ważne jest, aby pamiętać, że jesteś wyjątkowa i zasługujesz na miłość, niezależnie od tego, czy z kimś jesteś, czy też nie.

2. Koncentruję uwagę na tym, co dobre i skupiam się na tym, czego pragnę

Czasem idzie nam świetnie, a tu nagle dzieje się coś złego i BAM, wszystko zaczyna się sypać. Będą porażki, będą upadki i będą rzeczy, które mniej będą Ci się podobać w Twoim życiu. Ale na pewno przytrafią się wspaniałe momenty, z których można się cieszyć. Skup się na tym, co piękne, a mniej uwagi poświęcaj temu, co nieprzyjemne. Zobaczysz, to sprawi, że w Twojej codzienności zagości równowaga

3. Jestem wdzięczna za to, że mam ciało, które jest sprawne

Czy zdarzyło Ci się złapać grypę, która wprost rozłożyła Cię na łopatki? Otóż to, mamy tendencję do przyglądania się funkcjonowaniu naszego organizmu tylko wtedy, gdy zawodzi. Hello! Masz ciało, które jest sprawne, wykonuje swoje zadania i daje Ci chwile radości i przyjemności. Okaż mu trochę miłości i podziękuj za to, że wierni Ci służy!

4. Zasługuję na dobro, które spotyka mnie w życiu

Nie bój się sukcesów, pieniędzy czy triumfów. W pełni zasługujesz na wszystkie pomyślności, które pojawiają się w Twoim życiu. Nie jesteś gorsza od innych, porównywanie się nie ma sensu. Masz prawo do tego, aby przytrafiły Ci się miliony wspaniałych rzeczy. Uwierz w to!

5. Każde niepowodzenie w moim życiu jest okazją do rozwoju

Czy poniosłaś porażkę? Tak. Czy nadal będziesz je ponosić? Tak, potwierdzamy. Ale skąd ten grymas na twarz? Kiedy popełniamy błędy, jesteśmy o krok bliżej do tego, by je naprawić i bardzo wątpię w to, że nigdy nie nauczyłaś czegoś na własnych błędach. Trzeba się mylić, żeby daleko zajść. Porażka nie jest wrogiem, ale nauczycielem.

6. Przyciągam do swojego życia tylko takich ludzi i takie sytuacje, które sprawiają, że się rozwijam

Mówienie NIE jest OK. Odrzuć też sytuacje i ludzi, którzy Cię ograniczają. Nie marnuj czasu na to, co powstrzymuje Cię przed realizowaniem marzeń. Otaczaj się ludźmi, którzy Cię inspirują i wzmacniają. STOP toksyczności, proszę!

7. Pożądanie jest zawsze silniejsze niż strach

Nie masz odwagi? Zrób to. Boisz się porażki? Zrób to dwa razy. Zazwyczaj to, co najtrudniejsze, jest najbardziej potrzebne. Jeśli masz w swoim życiu coś, z czym utknęłaś/zwlekasz/co Cię blokuje, czas się z tym zmierzyć. Tak, to jest ten znak, na który czekałaś. Do dzieła!

8. Swoje związki opieram na zasadach miłości i przywiązania

Bycie z kimś tylko dlatego, aby nie być samemu, może być bardzo wygodne, ale poniżej Twoich oczekiwań. Powtarzaj sobie tę mantrę każdego dnia, ponieważ zasługujesz na szczere związki pełne miłości i magii. Nie obniżaj poprzeczki, no way.

9. Cieszę się życiem i jestem coraz bliżej spełnienia moich marzeń

Niezależnie od tego, w jakim momencie się znajdujesz, robisz to dobrze. Będą wzloty i upadki, ale z każdą sekundą zbliżasz się do swojego celu. Nie trać z oczu swojego celu i skup się na nim, dzięki czemu podróż będzie czystą przyjemnością.

10. Jestem zdolna do dawania miłości i zasługuję na jej otrzymywanie

Po nieudanym związku stosunkowo łatwo jest myśleć, że jest coś, co robisz źle. Uprzedzamy, to nieprawda. Zamiast myśleć, że Ty jesteś bezwartościowa lub że nie zasługujesz na miłość tej osoby, zapamiętaj sobie, że jesteś istotą zdolną do tego, aby dawać i otrzymywać absolutnie to, co najlepsze.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

Przewodnik po początkach związku (Vol. I) 

Body positive

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top