pl.adopte.app

pl.adopte.app

Swinging - wszystko, co chcesz wiedzieć, ale boisz się zapytać

Czy kiedykolwiek rozważałaś spełnienie swoich fantazji seksualnych, ale nie wiesz gdzie i z kim? Chcesz spróbować nowych rzeczy ze swoim partnerem? Czy koncepcja swingingu zawsze do Ciebie przemawiała, ale jest to trochę zmaganie się z tym, co może się zdarzyć? Nie martw się, dziś rozwiejemy Twoje wątpliwości raz na zawsze.

Kim jest swinger? 

Pierwsza rzecz, od której trzeba zacząć to odpowiedź na pytanie na czym polega swinging. Swingersi to pary, które uprawiają seks z innymi ludźmi. W większości przypadków obie pary są obecne na spotkaniu. Wokół tej praktyki utworzył się cały styl życia, który obejmuje zarówno specjalne kluby, jak i aplikacje pozwalające na nawiązywanie kontaktów z osobami, które wyrażają w ten sposób swoją seksualność.

Jeśli chcesz otworzyć swój związek na tę praktykę i zacząć eksperymentować ze swingingiem, musisz znać źródło swojej motywacji. W Twoim związku nie układa się najlepiej i myślisz, że to wskrzesi na nowo namiętność? Zapomnij! Nigdy nie podejmuj kroków w kierunku otwartych relacji, aby "uzdrowić" lub "rozpalić iskrę". Zaproponuj swinging tylko  i wyłącznie wtedy, gdy atmosfera w waszym związku jest swobodna, spójna i zrównoważona.

Nie zapominaj o podstawach

Przypatrywanie się Twojemu partnerowi, który uprawia cunnilingus lub fellatio może być szokujące, a nawet oburzające. Jeśli to Twój pierwszy raz i nie wiesz, jak zareagujesz, użyj swojej wyobraźni. Odpowiedz sobie na kilka pytań. Co czujesz, gdy o tym myślisz? Jesteś zazdrosna? Jeśli tak, to dlaczego? Możesz skorzystać też ze specjalistycznych poradników, takich jak The Jealousy Workbook: Exercises and Insights for Managing Open Relationships Kathy Labriola lub podzielić się swoimi wątpliwościami z innymi, którzy w tej kwestii większe doświadczenie. Doskonałym miejscem do tego będą poświęconej tej tematyce fora lub grupy na Facebooku.

Nie róbcie niczego, czego moglibyście żałować. Poważnie! Przemyślcie to i już na wstępnie wyznaczcie jasne granice. Czasami ciekawość bierze górę, a spontaniczność nie zawsze jest dobrym doradcą, dlatego pamiętajmy, że następnego dnia będziemy musieli zinternalizować to doświadczenie i dogłębnie się nad nim zastanowić. Dlatego ustalcie jasne zasady gry ze swoim partnerem.

Czy możecie uprawiać seks razem czy osobno? Chcecie spróbować wymiany, trójkąta, czy orgii? Czy odnosicie wrażenie, że macie talent aktorki lub aktora porno i chcecie pokazać go światu? Jak zamierzacie powiedzieć sobie nawzajem, że lubicie tę drugą parę lub osobę? Klarowne zasady są podstawą swingingu i zawsze muszą być uzgodnione i przestrzegane.

Co znajdę w klubie?

To zależy! Istnieją kluby, których targetem są osoby starsze lub miejsca, które wyglądają jak dyskoteki i są pełne młodych ludzi. Uważaj, są też takie, które brudne i zaniedbane, a także takie, który wyglądają jak rezydencje. Moja rada, to spędzić trochę czasu na szukaniu w internecie. Porozmawiaj z ludźmi zaangażowanymi w to środowisko, zapytaj o aplikacje, rzuć okiem na recenzje w Google.

Każdy klub ma swoje zasady, ale podstawowa jest taka: jeśli ktoś chce się z Tobą połączyć, dotknie Twojego ciała. Jeśli nie zgadasz się na kontakt z tą osobą, odłóż jej rękę. Zgoda jest tutaj niezbędna, dlatego uszanuj granice każdej osoby.

I na koniec, używaj prezerwatyw i barier ochronnych. Seks jest świetny, jeśli tylko pamięta się o tym, że najważniejsze jest Twoje zdrowie. Kilka prezerwatyw i barierki lateksowe uratują Cię od wszystkiego. A kiedy wrócisz do domu, weź kąpiel! W klubach swingerskich jest dużo energii seksualnej i czasami możesz poczuć się dziwnie następnego dnia. Woda oczyszcza złe wibracje, to jest fakt.

Przede wszystkim, czerp z życia, próbuj nowych rzeczy, wsłuchaj się siebie i swoje potrzeby i daj się im ponieść. Wtedy jesteś pewna, że zdobyłaś doświadczenie, które warto zachować w swoich wspomnieniach na długo!

Seal of approval by Mamá Casquet

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

4 etapy związku, czyli jak ewoluuje miłość

Nocne spotkania: te porady pozwolą Ci zdobyć miłe doświadczenia

POBIERZ APLIKACJĘ

rejestruję się
back to top