ZaadoptujFaceta.pl

Te zachowania sprawiają, że tracisz nim zainteresowanie

“Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie nie jest mi obce” - powiedział pewnego razu Terencjusz, komediopisarz rzymski. Co tu dużo kryć, jako istoty ludzkie mamy tendencje do podejmowania różnych działań (nie zawsze zrozumiałych), które są wypadkową naszego otoczenia, wyznawanych wartości i światopoglądu. Warto pamiętać, że inni nie pozostają obojętni na to, co robimy, zwłaszcza ci, których darzymy szczególną sympatią.

Jesteśmy niemal pewni, że każdej z Was zdarzyło się umówić z facetem, który robił wszystko, aby skutecznie Was do siebie zniechęcić. Bardzo dobrze wiemy, że może to być wyjątkowo frustrujące, dlatego stworzyliśmy listę zachowań, które sprawiają, że tracisz nim zainteresowanie. Sprawdźmy, czy się zgadza.

Brak zainteresowania

Takie podejście jest szalenie irytujące! W końcu, nic bardziej nie drażni niż facet, który nie wykazuje Tobą za grosz zainteresowania. Niby jesteś w jego zasięgu, od czasu do czasu zadzwoni, napisze i to by było na tyle. Ty żyjesz w niepewności, a on nie składa żadnych deklaracji. Na usta cisną się tylko trzy krótkie słowa: zdecyduj się, człowieku! 

Nagie fotki

Facet podczas pierwszej rozmowy prosi Cię o intymne zdjęcia? Wygląda na to, że ktoś jest tu bardzo zdesperowany. Kiedy mężczyzna nadaje tak zawrotne tempo nowo rozpoczętej relacji, w głowie zapala nam się czerwona lampka, a na niej wielki napis exit

Macho

Facetom, którzy mają ego wielkości arbuza i przekonanie, że stanowią centrum wszechświata, mówimy stanowcze nie! W końcu, nie jesteście zainteresowane umawianiem się z samcem alfa, który z lustrem w ręce jest gotów deklamować peany pochwalne na własną cześć. 

Rozdmuchane ego

Kolejne zachowanie, które sprawia, że kobiety skutecznie tracą zainteresowanie to egocentryzm. Zarozumiały facet, któremu wydaje się, że jest ostatnią puszką coca-coli na pustyni, może być pewien, że nie zdobędzie serca niewiasty. Delikatnie mówiąc, panu już dziękujemy!

Chorobliwa zazdrość

Przekonanie, że zazdrość świadczy o tym, że facetowi zależy na kobiecie, można spokojnie włożyć między bajki. Wręcz przeciwnie, to klarowny znak ostrzegawczy. Uciążliwe wyjaśnianie, kto do nas piszę, z kim byliśmy na piwie albo w kinie, dlaczego jesteśmy dwie minuty spóźnieni, nie ma nic wspólnego z miłością. Zmiana warty! 

Kontrolowanie

W związku, tak jak w przyrodzie, niezbędna jest równowaga. Kontrolowanie drugiej połówki i nadopiekuńczość sprawiają, że kobieta ekspresowo traci zainteresowanie. Nie przepadamy za facetami, którzy nie odzywają się słowem przez długie tygodnie, ani takimi, którzy wysyłają 100 wiadomości na minutę. Panowie, nie popadajcie w skrajności!

Kłamstwo

Jak tu ufać osobie, która na każdym kroku nas okłamuje? Zwyczajnie się nie da! Dlatego nie dziwi fakt, że trudno jest utrzymać zainteresowanie człowiekiem, który pretenduje do tytułu Największego Kłamcy Świata (naprawdę taki istnieje). Zatem, krótko i na temat, żegnaj Pinokio! 

Pamiętaj, najważniejsze to postępować w zgodzie ze sobą. Jeśli poczujesz, że coś lub ktoś zaburza Twój komfort, nie bój się powiedzieć BYE

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

Jak wyjść z friendzone w 5 prostych krokach

Moi znajomi poszli na imprezę i zapomnieli mnie zaprosić

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top