pl.adopte.app

pl.adopte.app

Wszystko, co chcesz wiedzieć o squircie, ale boisz się zapytać

Wiele zostało powiedziane o squircie, nierzadko przedstawiano go w negatywnym świetle. Wciąż nie wiemy, czym dokładnie jest kobiecy wytrysk. Naukowcy głowią się nad naturą tego zjawiska. Czy to mocz? Woda? Płyn nasienny? Jak dochodzi do squirtu? Czy każdy może mieć?

W ZaadoptujFaceta postanowiliśmy zbadać sprawę od A do Z i rozwiać wszelkie wasze wątpliwości. No to zaczynamy!

Burzliwy hormon 

Jedna z najbardziej koherentnych hipotez głosi, że squirt ma wiele wspólnego ze zmianami poziomu hormonu antydiuretycznego zwanego wazopresyną. Choć ten hormon pełni liczne funkcje to w kontekście squirtu najbardziej interesuje nas jego zdolność do zatrzymywania wody w nerkach. Wazopresyna ściśle powiązana jest również z ośrodkowym układem nerwowym.

Poziom tego hormonu może być regulowany w różnych okolicznościach, również wtedy, gdy doświadczamy intensywnych krótkotrwałych przyjemności. Co się wówczas dzieje? Cóż, po prostu, woda nie jest już zatrzymywana w nerkach, co uniemożliwia organizmowi wchłanianie odpadów i eliminowanie ich przez mocz, dlatego musi zostać wydalony.

Od punktu A do G

Squirt może zostać osiągnięty poprzez stymulację punktu G, ale też punktu A, a nawet łechtaczki. Przyjemność ta powoduje zmiany poziomu wazopresyny i natychmiastowe wydalenie płynu zatrzymanego w pęcherzu przez cewkę moczową. Ale jest coś jeszcze! 

Dopiero w 2015 roku zaczęto analizować skład żeńskiego wytrysku i odkryto, że oprócz niewielkich śladów mocznika zawiera PSA, czyli białko występującego w wydzielinie gruczołu krokowego, a to stanowi dowód na na istnienie żeńskiej prostaty, inaczej zwanej gruczołami Skenego. Rodzi się pytanie, czy każda kobieta może mieć wytrysk? Idąc tropem tej hipotezy, odpowiedź brzmi twierdząco!

Techniki kobiecego wytrysku

Prawdę mówiąc, specjalne techniki osiągania squirtu nie istnieją. Niektóre kobiety osiągają go poprzez ciągłą stymulację punktu G, inne poprzez stymulację łechtaczki. Kolejną sprawdzoną metodą jest medytacja tantryczna. Innymi słowy, nie istnieje jeden uniwersalny podręcznik, który pozwoli osiągnąć kobiecy wytrysk. Istnieją jednak pewne ruchy, które mogą go wywołać. 

Zacznij od picia dużej ilości wody. Im więcej jej pijesz, tym więcej płynów dostarcza swojemu organizmowi. Kolejna kluczowa sprawa, to długa i uważna gra wstępna. Jak już dobrze się rozgrzejesz, zacznij działać. Czasami dużo łatwiej jest osiągnąć squirt z partnerem niż w pojedynkę. 

Krok po kroku 

Połóż się na plecach i rozłóż nogi. Podnieś je, tak jak to robisz w pozycji misjonarskiej i odsłoń swoją waginę. Palce wskazujący i środkowy to prawdziwi bohaterowie. To one powędrują prosto do pochwy w poszukiwaniu punktu G. Wyczuj kość miedniczną i podejdź nieco w górę w kierunku pępka, wykonując ruch “chodź”.

Kiedy jesteś już bardzo mokra i słyszysz dźwięki “chlus, chlus” to znak, że jesteś już bardzo blisko orgazmu. Kontynuuj, mimo, że możesz odnieść nagłe wrażenie, że musisz pójść do toalety. Jesteś na bardzo dobrej drodze! Nic złego się nie stanie, w końcu przyświeca Ci ważny cel. W przeciwnym razie, squirt przejdzie Ci koło nosa

Nie spoczywaj na laurach

Wraz ze wzrostem podniecenia musisz zwiększać tempo stymulacji. A kiedy odgłosy pluskania usłyszysz znacznie częściej, nastąpi niespotykana dotąd kulminacja, a wraz z nią pojawi się squirt! Jeśli myślisz, że płyn pojawi się szybko jak na niskobudżetowych filmach porno, to bardzo się mylisz. Squirt to ciężka praca nad skuteczną techniką stymulacji pochwy.

Skąd będziesz wiedziała, że to squirt? To zupełnie inne uczucie niż orgazm łechtaczkowy. Squirt to rozłożona w czasie intensywna przyjemność. Tekstura płynu ma zdecydowanie bardziej płynną konsystencję niż śluz z pochwy pojawiający się na skutek podniecenia. 

Squirt może stanowić ciekawe seksaulne doświadczenie. Jednak obsesja na jego punkcie nie jest wskazana. Chodzi o to, by odkrywać swoją ciało i cieszyć się seksem. Po prostu, próbuj i świetnie się przy tym baw!

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

Te 10 wskazówek sprawi, że Twoje zdjęcie profilowe odniesie sukces

Co to jest negging?

POBIERZ APLIKACJĘ

rejestruję się
back to top