pl.adopte.app

pl.adopte.app

5 najczęstszych fantazji seksualnych

Pragnienie przeżycia nowatorskich doświadczeń seksualnych jest naturalne i stanowi część naszej fantazji. Ekscytujące sytuacje, stworzone przez nasze umysły, są często dobrym punktem wyjścia do urozmaicenia związku lub odkrywania nowych ścieżek, które mogą obejmować nawet poznanie samego siebie.

Mając to na uwadze, adopte postanowiło sporządzić listę 5 najczęstszych fantazji seksualnych, według polskich specjalistów i badań opublikowanych w innych krajach. No to ruszamy!

1. Trójkąt

Choć wydaje się, że jest to coś innego, a nawet odważnego, pomysł przyciągania trzeciej osoby w celu odbycia stosunku seksualnego jest dość powszechny. Spora część heteroseksualnych mężczyzn marzy o zbliżeniu z dwiema kobietami jednocześnie, natomiast heteroseksualne kobiety niekoniecznie mają preferencje co do płci, jeśli chodzi o wybór trzeciego uczestnika.

2. Mundury i uniformy

Policjanci, strażacy, a nawet lekarze są obiektem zainteresowania głównie kobiet. Według specjalistów mundury reprezentują władzę, siłę i wiedzę, co może być pozytywnym bodźcem seksualnym dla kobiet. W przypadku mężczyzn to nie oficjalny uniform wywołuje to pożądanie, ale znacznie bardziej zseksualizowane wersje ubrań noszonych na co dzień przez profesjonalistów, takich jak nianie, pielęgniarki, itp.

3. Seks w miejscu publicznym

Wyrwanie się z rutyny to prosty pomysł, ale często wymieniany w badaniach. Uprawianie seksu w miejscach publicznych, z ryzykiem bycia widzianym przez innych, niesie ze sobą czynnik podniecenia, który w końcu wpływa na fantazje niektórych par. Należy jednak wspomnieć, że praktyka ta jest w Polsce nielegalna ze względu na ryzyko narażenia na niebezpieczeństwo osób, które nie chcą być świadkami tej sceny, w tym nieletnich.

4. BDSM

Bondage, Discipline, Domination, Submission, Sadism and Masochism to słowa, które nadają znaczenie często wymienianym skrótowi BDSM. Choć wydaje się to być ekstremalną fantazją, filmy takie jak 50 twarzy Greya czy 365 dni sprawiły, że dynamika dominacji i uległości stała się coraz bardziej znana szerokiej publiczności.

5. Zdrada

Ta nieco bardziej kontrowersyjna fantazja obejmuje wyobrażanie sobie siebie z innymi osobami podczas wykonywania aktu seksualnego z partnerem. Mimo że sam w sobie nie jest szkodliwy, należy mieć świadomość, że jeśli jest to czynnik niezbędny do tego, aby podniecenie miało miejsce, być może nadszedł czas, aby przemyśleć chęć bycia z tym konkretnym partnerem.

A jakie są Twoje fantazje?

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

Związek, czy sex friends?

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top