ZaadoptujFaceta.pl

Witamy na Piżama Party!

Ta strona jest poświęcona Twoim doświadczeniom! Znajdziesz tu tylko prawdziwe historie. Jeśli chcesz coś opowiedzieć, to jesteś we właściwym miejscu!
Nie wahaj się podzielić z nami swoją historią, zabawnym zdarzeniem lub miłością, która zdarzyła się dzięki ZaadoptujFaceta

Zespół LAB-u

wymagane pola
  • Wszystkie treści udostępniane na tej stronie podlegają moderacji. Wiadomości z błędami ortograficznymi mogą zostać odrzucone. Nie używaj tej przestrzeni do prowadzenia dyskusji, publikowania reklam lub zamieszczania innych treści niezwiązanych z Piżama Party.
  • Przyłóż szczególną uwagę na informacje, które udostępniasz w tym miejscu. Nie podawaj swoich danych osobowych. Prosimy o zachowania anonimowości.
  • Twoja historia nie może zawierać więcej niż 300 znaków.
  • Klikając na przycisk "Podziel się z nami", upoważniasz ZaadoptujFaceta do opublikowania swojej historii, w całości lub w części, na naszej stronie internetowej oraz innych oficjalnych kanałach komunikacji. Każda publikacja może zostać przez nas uzupełniona lub zmodyfikowana pod względem estetycznym i/lub stylistycznym.

Drogi dzienniku,

Poznałam faceta idealnego przez Wasz portal. Po długich rozmowach okazało się, że bardzo dużo nas łączy. Na przykład to, że mamy wspólnego prapradziadka!

Niespodzianka Magda | lat: 23 Warszawa

Drogi dzienniku,

Na imprezie poznałam bardzo przyzwoitego faceta. Kiedy wpadł na moją współlokatorkę, okazało się, że kiedyś byli parą! Najwyraźniej mieli wiele do obgadania, bo od razu zaczęli się kłócić. Zostawiłam ich samych. Następnego ranka zastałam go w samych slipach w mojej kuchni!

Porażka Kinga | lat: 27 Wrocław

Drogi dzienniku,

Dla zabawy wysłałem zauroczenie do dziewczyny, która dodała zdjęcie z koncertu mojego ulubionego wokalisty. Zaczęliśmy rozmawiać. Zaiskrzyło! Przed nami kolejna randka.

Niespodzianka Krzysiek | lat: 32 Bydgoszcz

Drogi dzienniku,

Poznałam cudownego mężczyznę na Waszym portalu, po roku wzięliśmy ślub, po 2 latach doczekaliśmy się cudownego synka i pięknego, zbudowanego rękami mojego męża domu! Nie wiem, czy to przeznaczenie, czy przypadek, i chociaż często było bardzo ciężko, to kocham Go najmocniej na świecie, każdego dnia!

Szalona miłość Paulina | lat: 25 Warszawa

Drogi dzienniku,

Wysłałam mu uśmiech.:) Kupiliśmy razem mieszkanie i zakładamy swoją rodzinę. Da się! :)

Szalona miłość A. | lat: 30 Wrocław

Drogi dzienniku,

Poznałam faceta na poziomie, studenta medycyny. Umówiliśmy się na randkę. Wszystko szło świetnie, do czasu, kiedy siedzący obok nas mężczyzna zaczął się krztusić. Okazało się, że ten mój ideał kłamał nie tylko na temat studiów, ale i kilku innych faktów ze swojego życia.

Kłamstwo Amelia | lat: 25 Szczecin

Drogi dzienniku,

Z moją dziewczyną znaliśmy się ze szkoły podstawowej. Kilka lat temu spotkaliśmy się w barze na wakacjach w Wietnamie i oboje uznaliśmy, że to musi być przeznaczenie! Za chwilę obchodzimy trzecią rocznicę!

Szalona miłość Przemek | lat: 28 Warszawa

Drogi dzienniku,

Koleżanki namówiły mnie speed dating. Było okropnie! Do czasu, kiedy do mojego stolika dosiadł się chłopak, z którym kiedyś pisałam na Waszym portalu. Tym razem zaiskrzyło :)

Niespodzianka Beata | lat: 31 Opole

Drogi dzienniku,

Umówiłem się z dziewczyną ZF, na randce okazało się, że pochodzimy z tego samego miasta rodzinnego. To nie koniec niespodzianek, okazało się, że oboje byliśmy za dziecka na tym samym weselu (wspomnienia pierwszego tańca) i że tańczyliśmy tam w wieku około 8 lat. Okazało się że jesteśmy kuzynami :).

Niespodzianka Bartłomiej | lat: 26 Kraków
back to top