pl.adopte.app

pl.adopte.app

5 sygnałów, które świadczą o tym, że umawiasz się z Grinchem!

Święta Bożego Narodzenia to nie tylko czas rodzinnych spotkań, to też idealna okazja, aby przekonać się, kim tak naprawdę jest facet, z którym się umawiasz. Spokojnie, nie mamy na myśli badania wykrywaczem kłamstw czy serii pytań o byłe dziewczyny. Zostawiamy to profesjonalistom (czyt. Twojej rodzinie).

W ZaadoptujFaceta stworzyliśmy listę 5 sygnałów, które pozwolą Ci sprawdzić, czy Twój wybranek nie jest przypadkiem toksycznym Grinchem. Pamiętacie zapewne mało sympatycznego zielonego stwora z popularnego filmu dla dzieci. Grinch, nie tylko na każdym kroku krytykował święta, ale co gorsza planował je ukraść. Sprawdź, ile Twój facet ma z nim wspólnego.

Narzekanie to jego hobby 

Nie ma takiej rzeczy, która by mu odpowiadała. Światełka świąteczne migają zbyt jaskrawo, a jeśli ich nie ma, stwierdza, że jest za mało dekoracji. Choinka jest albo za mała albo za duża, w zasadzie w ogóle, po co komu jest ona potrzebna. Jeśli Twój facet za każdym razem stawia Ci kontrę, nawet jeśli nie ma ku temu podstaw, a kompromis to dla niego koncepcja tak odległa jak Biegun Północny, to znak, że powinnaś głęboko przemyśleć Waszą relację.  

Pan krytykant 

Nie tylko doskonale zna się na wszystkim, ale nie szczędzi przy tym kąśliwych komentarzy. Twoja sukienka jest za krótka, makijaż za mocny, fryzura zbyt odważna, a obcasy za wysokie. Brzmi znajomo? Strzeż się facetów, którzy pod maską “obrońców praw kobiet” ukrywają swoje zaborcze zapędy. Pamiętaj, Twoje ciało, Twój wybór. A jeśli on tego nie rozumie, to najwyższy czas powiedzieć mu ciao. 

Nigdy nie jest zadowolony 

“Za mało soli!” “Ten barszcz jest za kwaśny!” “Moja mama robi lepszy makowiec!” Przepraszam, czy my dobrze słyszymy? Nie po to spędzasz czas w kuchni, aby teraz wysłuchiwać bezpodstawnego biadolenia. Facet, który nie dostrzega Twoich starań i sukcesów (nie tylko tych kulinarnych), nie zasługuje na to, abyś spędziła z nim święta, a tym bardziej całe swoje życie. Lepiej będzie jeśli skupisz swoją uwagę na osobie, która nie tylko Cię doceni, ale każdego dnia będzie dla Ciebie wsparciem.

Pępek świata

Jeśli życiowe motto Twojego wybranka brzmi “ja, ja i jeszcze raz ja”, to wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że spotykasz się z typowym egoistą. Nie łudź się, że facet, który nie widzi nic, poza czubkiem swojego nosa, magicznie dostrzeże Ciebie. Wkładasz w związek całą swoją energię, a on nawet tego nie zauważa? Daj sobie z nim spokój i wreszcie skup się na sobie! 

Uważa się za lepszego

Powiesiłaś w drzwiach jemiołę, nakryłaś do stołu, udekorowałaś dom. To, co zrobiłaś jest w porządku, ale on, rzecz jasna, zrobi to dużo lepiej. Irytujące, prawda? Facet, który na każdym kroku dyskredytuje Twoje osiągnięcia to prawdziwy wampir energetyczny. Wysysa z Ciebie dobrą energię, tylko po to, by podnieść swoją samoocenę. Słabe! Raz na zawsze pozbądź się go ze swojego życia. Co powiesz, na takie postanowienie noworoczne?

Pamiętaj, nie ma nic lepszego niż spędzenie tego magicznego czasu w spokoju ducha i w otoczeniu osób, które kochają Cię taką jaką jesteś. Zatem, bye bye Grinch! 

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

5 niebanalnych pomysłów na świąteczne prezenty

Co to jest bird boxing?

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top