pl.adopte.app

pl.adopte.app

Czy bratnie dusze istnieją naprawdę?

Bratnia dusza, druga połowa, lepsza połowa, a jeszcze kilka lat temu prince charming, to niektóre metafory używane do określenia tej wyjątkowej osoby, z którą się rozumiecie, z którą dzielicie niezwykłe chwile, z którą łączy was miłość, zgodność i wzajemne wsparcie, a teraz bardziej niż kiedykolwiek, z którą możecie się rozwijać. Rzecz jasna nie chodzi tu już o oczekiwanie na bajkę, ale o wiarę w szczerą miłość. W adopte podpowiadamy, jak to osiągnąć.

Pokochaj ich wady

Zakochać się w kimś oznacza kochać go takim, jakim jest. Nie musisz być idealny, aby być kochanym. Nikt nie jest doskonały. Wszyscy jesteśmy różni, tak naprawdę w tych różnicach tkwi bogactwo każdego z nas, a co za tym idzie, zgodność i atrakcyjność między niektórymi ludźmi. Jeśli widzisz więcej wad niż zalet lub chcesz zmienić osobę, Twoja miłość nie jest szczera.

To może być tymczasowe

Przez całe życie wszyscy ewoluujemy i dojrzewamy. Nie jesteśmy tą samą osobą ani nie zachowujemy się tak samo w wieku 20 lat, jak w wieku 40 lat. Dokładnie z tego powodu, w trakcie naszej egzystencji możemy mieć więcej niż jedną bratnią duszę, która przyniesie nam swoją miłość, przyczyniając się do naszego rozwoju, nawet jeśli jest to tylko przez pewien określony czas.

Nie ma limitu wieku

Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno. Iskra i połączenie z drugą osobą może nastąpić w każdym wieku. W naszym życiu mogą być drugie i trzecie odsłony miłości. Trzeba tylko dać sobie szansę.

Przychodzi, gdy najmniej się tego spodziewasz

Najlepsze rzeczy dzieją się spontanicznie. Planowanie jest w porządku, ale tęsknota za czymś więcej bez cieszenia się życiem w ogóle może być frustrująca. Bądź szczęśliwa ze sobą, żyj w pełni i pozwól rzeczom płynąć. Pojawi się odpowiednia osoba.

Jeśli jej nie znalazłaś, to nie oznacza, że nie istnieje

Każdy miał nieudane lub nietrwałe związki, jest to część życia i rozwoju osobistego. Z drugiej strony, wszyscy mieliśmy najlepszych przyjaciół lub zaskakujące spotkania, niemiłosne lub takie, które nie mogły ruszyć naprzód. Te chwile połączenia z kimś, chemii, współudziału i magii pokazują nam, że bratnie dusze istnieją i pojawiają się w odpowiednim momencie.

Więc ciesz się życiem i tymi ludźmi, którzy pojawiają się w Twoim życiu, aby je wzbogacić.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

Związki: najnowsze trendy

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top