pl.adopte.app

pl.adopte.app

Czy zostawił Cię na zobaczono?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś, że rozmawiasz z kimś, kto Ci się podoba, wszystko wydaje się układać idealnie, czujesz prawdziwą więź i tak po prostu on lub ona Cię rzuca. To okropne uczucie, ale nie przejmuj się, to się zdarza. Dlatego w adopte przygotowaliśmy 5 wskazówek, jak mądrze postępować, gdy to się stanie.

Nie bierz tego personalnie

Przede wszystkim nie należy brać tego do siebie. Nie wiemy, co kryje się za tym "zobaczono". Może dana osoba była w pracy lub na uczelni - i to jest dobra wymówka - może nie wiedziała, co powiedzieć, może była zajęta, a może po prostu jest trochę roztargniona. Jeśli zdarzyło się to po raz pierwszy, pozwólmy im zachować zdrowy rozsądek.

Odpręż się

Wdech i wydech! Naucz się oswajać sytuację, pozwól jej płynąć, to nie koniec świata, więc nie stresuj się, jeśli nie odpowie. W dzisiejszych czasach często zdarza się, że ludzie są przesyceni i nie są w stanie udzielić natychmiastowej odpowiedzi lub po prostu przechodzą do innej aktywności, nie zwracając na to uwagi.

Nie nalegaj na więcej

Nie wysyłaj od razu kolejnych wiadomości, ani w celu omówienia, ani kontynuowania rozmowy. Bombardowanie ich telefonu tysiącami wiadomości nie gwarantuje, że na nie odpowiedzą. Gdy ktoś zostawia Cię na "zobaczono", lepiej nie nalegać, aby nie obrać kierunku, który może być toksyczny.

Rozmawiaj o tym bez narzekania

Jeśli naprawdę zależy Ci na tej osobie, daj jej znać, jak się czujesz, porozmawiaj o tym, unikając natarczywości. Spokojnie powiedz mu lub jej, że jesteś zdenerwowany, że Cię olewa, tak aby wziął lub wzięła to pod uwagę.

Wyłącz kontrolę odczytu

Pozwoli Ci to zachować spokój ducha i uniknąć złego samopoczucia, gdy zostaniesz "odłożony na później". Wyłączenie niebieskiej kontrolki informującej o tym, że ktoś przeczytał Twoje wiadomości, to rozwiązanie alternatywne dla osób, które czują się źle, gdy ktoś nie odpowiada.

Podsumowując, jeśli czujesz, że to nie to, zachowaj godności i zostaw tę rozmowę w przeszłości, thank u next!

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

5 oznak toksycznej osobowości, których należy unikać

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top