pl.adopte.app

pl.adopte.app

Jak otwarcie cieszyć się swoją seksualnością?

Czy chcesz w pełni przeżywać i cieszyć się swoją seksualnością? Nie ma w tym żadnej tajemnicy - kluczem jest znajomość własnego ciała i odwaga, by próbować nowych rzeczy, a to nie jest wcale takie trudne.

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, nie martw się, bo w adopte dzielimy się z Wami 7 niezawodnymi wskazówkami, jak to osiągnąć. Wyciągnijcie więc papier i ołówek i zróbcie notatki, będzie test praktyczny!

Poznaj swoje ciało

Znajomość swojego ciała i obszarów, które wprawiają je w drgania, to podstawa. Choć wciąż istnieją pewne tabu na ten temat, warto wiedzieć, że nie ma nic złego w masturbacji. Wiedza o tym, co lubisz, a czego nie, da Ci swobodę i poczucie bezpieczeństwa podczas uprawiania seksu.

Zmień nastawienie

Kolejną bardzo ważną kwestią jest nastawienie. Odłóż na bok konwenanse, nieśmiałość i strach. Stań się uwodzicielką. Zaskocz siebie i swojego faceta zmysłowym nastrojem. Poczuj to i ciesz się tym.

Przejmij inicjatywę

Uwolnij się od zahamowań i zrób pierwszy krok. Nie ograniczaj się, ujawnij swoje pragnienia. Jeśli masz ochotę na coś konkretnego lub chcesz spróbować czegoś innego, np. nowej pozycji, powiedz o tym swojemu facetowi. Zaproponuj i zrób to! ;)

Ubierz się do seksu

Bielizna jest dla Ciebie! Skorzystaj z niej i wydobądź swoją seksowną stronę. Poczuj się zmysłowo, a Twój facet na pewno się rozpłynie.

Zabaw się

Daj się ponieść emocjom i baw się dobrze. Zalecamy odgrywanie ról, zarówno uległości, jak i dominacji, w kostiumach. Zapewniamy, że dzięki temu rozkręcicie swoje apetyty i przeżyjecie erotyczne, namiętne i radosne chwile. Grrrr!

Zakupy we dwoje

Wybierzcie się ze swoim facetem do sex-shopu, to podsunie wam kilka pomysłów i wyjdziecie z zabawką lub dwoma gotowymi do użycia. Pamiętaj, aby uprzedzenia odłożyć na bok.

Naucz się wprowadzać zmiany

Zidentyfikuj orgazm, wypróbuj nowe pozycje, aby go osiągnąć. Dzięki temu odkryjesz te, które najbardziej Ci się podobają, a stosując je w praktyce, nabierzesz pewności siebie. To bez wątpienia pozwoli Ci w pełni przeżywać swoją seksualność.

To normalne, że jeśli po raz pierwszy robicie coś nietypowego, będziecie się nieco stresować i prawdopodobnie będziecie się śmiać, ale nic w tym złego. Przełamcie rutynę i pozwólcie, aby zdarzyło się coś nieoczekiwanego!

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

Muzyka i taniec związane są z miłością

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top