ZaadoptujFaceta.pl

Wyślij swój list miłosny w przestrzeń kosmiczną

Słowa popularnej piosenki głoszą "miłość jest w powietrzu", a co by było, gdyby znalazła się ona również w kosmosie? Tak, wiemy, brzmi to jak film science fiction, ale to prawda! Dzięki ZaadoptujFaceta, po raz pierwszy w historii, 1000 zakochanych będzie mogło wysłać swoje listy miłosne w przestrzeń kosmiczną.

Czy istnieje lepszy sposób na okazanie miłości bliskiej sercu osobie, niż wysłanie listu, który przemierzy cały Wszechświat?

Niezależnie od tego, czy chcesz wyznać komuś swoje gorące uczucie, wysłać kilka pięknych słów do ukochanej osoby, czy też zaadresować list miłosny do samego siebie, to każdy powód jest dobre, aby Twoje czułe słowa mogły przemierzać kosmos i podróżować wśród gwiazd.

ZaadoptujFaceta wychodzi naprzeciw prawom grawitacji i daje Ci niepowtarzalną okazję na zrealizowania tej romantycznej przygody. 

1000 listów miłosnych o łącznej wadze 500 gramów wyruszy na pokładzie rakiety Falcon 9 firmy SpaceX na Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS). Jest to odpowiednik podróży w obie strony z Ziemi na planetę Wenus. OMG!

List możesz napisać i wysłać od 10 lutego do 1 marca za pośrednictwem platformy CLSA - Cosmic Love Space Agency. Aby mógł on się stać częścią tej potężnej i poetyckiej jak miłość ekspedycji, musi zebrać jak największą liczbę głosów. Dlatego nie zwlekaj i udostępnij swoje wyzwanie miłosne wśród znajomych i w mediach społecznościowych.

Po sześciu miesiącach przebywania na orbicie, listy miłosne powrócą na Ziemię i zostaną wysłane do adresatów pocztą wraz z certyfikatem potwierdzającym odbycie wyprawy kosmicznej. 

Dzięki tej wyjątkowej operacji, Zaadoptuj ma zaszczyt wspomóc badania kosmiczne i dokowania kapsuły Dragon, umożliwiając tym samym zaopatrzenie ISS.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zalogować się na stronie www.zaadoptujfaceta.pl/cosmic.

 
back to top