ZaadoptujFaceta.pl

4 rzeczy, które kobiety chcą, żebyś wiedział o seksie

Mężczyźni często doradzają sobie w sprawach seksu. Jednak może być bardzo trudno odróżnić, które z tych rad są rzeczywiście trafne, gdy wszystko, co widzisz w pornografii, na przykład, to, co dotyczy penetracji, łączy przyjemność kobiety z takimi czynnikami, jak rozmiar męskiego członka.

Aby położyć kres tym oczekiwaniom, które są dalekie od rzeczywistości i pomóc Ci dawać jeszcze więcej przyjemności w ZaadoptujFaceta przygotowaliśmy listę z 4 sekretami, które kobiety chcą, abyś wiedział o seksie.

1. Gra wstępna jest niezbędna

"Seks oralny to też seks". Gra wstępna jest najważniejszym elementem dla kobiety i jest również jednym z głównych problemów, ponieważ mężczyźni poświęcają tej części niewielką ilość czasu.

Według psychoterapeutki zajmującej się kobiecą seksualnością, Rachel Hercman, kobiety potrzebują innych bodźców niż mężczyźni, aby poczuć podniecenie przed aktem. "U mężczyzn podniecenie może nastąpić w ciągu kilku sekund i może wymagać jedynie stymulacji wzrokowej. W przypadku kobiet uzyskanie podniecenia trwa dłużej i może wymagać stymulacji fizycznej i psychicznej” - wyjaśnia Hercman. W związku z tym inwestowanie w te momenty, które poprzedzają penetrację, może zapewnić o wiele ciekawsze doświadczenie dla was obojga.

2. Doceniaj komunikację

Nie musisz mówić o akcie jak o fascynującej rozgrywce sportowej, ale ważne jest, aby nie bać się zapytać, czy kobieta lubi nowości, które chcesz wprowadzić w łóżku.

Poza powtarzającym się "czy jest Ci dobrze?", interesujące jest zwracanie uwagi na jej reakcje na rzeczy, które robisz. Bardziej intensywny jęk lub rytmiczne ruchy bioder, mogą oznaczać zielone światło, aby kontynuować oferowanie przyjemności w określony sposób.

3. Są inne sposoby, aby doprowadzić kobietę do szczytowania

Od kilku lat liczni eksperci publikują badania dotyczące kobiecego szczytowania, które wskazują, że tylko jedna trzecia kobiet ma tendencję do osiągania orgazmu poprzez penetrację.

Siedem na dziesięć kobiet osiąga go w inny sposób, na przykład poprzez stymulację łechtaczki, aktywację punktu G palcami partnera, pieszczoty oralne lub nawet pieszczoty piersi. Ważne jest, aby pamiętać, że to, co działa dla jednego partnera, niekoniecznie sprawdzi się u innego. Zatem komunikacja i poświęcenie uwagi podczas seksu może całkowicie zmienić doświadczenie.

4. Seks nie musi kończyć się wytryskiem

Ten sekret został już dawno odkryty przez środowisko LGBTQ+, ale niektórzy mężczyźni muszą jeszcze zdać sobie sprawę, że penis nie jest niezbędny do tego, aby seks odbywał się w sposób satysfakcjonujący dla was obojga.

Aby wydłużyć wspólny czas, para może zainwestować więcej czasu w grę wstępną, masaż  ciała i namiętne pocałunki, pamiętając o słynnym zdaniu brazylijskiego poety Viníciusa de Moraesa, które głosi, że "dopóki istnieje język i palec, żadna kobieta nam niestraszna".

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź też:

Życie seksualne w nowej rzeczywistości

POBIERZ APLIKACJĘ

back to top