ZaadoptujFaceta.pl

Co robić w stolicy? 5 znakomitych pomysłów z KONKURSEM w tle!

Lato w pełni, a pomysłów brak? Na szczęście w stolicy nie sposób się nudzić! Z tej okazji postanowiliśmy przygotować dla was mini-przewodnik po lokalnych atrakcjach. Uwaga! Uwaga! Listę naszych propozycji otwiera konkurs-niespodzianka dla naszych czytelniczek!

Konkurs

Gorąco zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji naszego konkursu “Babski wieczór po warszawsku”. Do wygrania ekskluzywna kolacja przy butelce wina w Fusion Restaurant oraz miejsca w pierwszym rzędzie podczas Kina Letniego na Placu Europejskim dla Ciebie i Twojej przyjaciółki. 

Co musisz zrobić?

➡ oznacz pod naszym postem na Facebooku lub Instagramie koleżankę, z którą chcesz spędzić nasz babski wieczór

➡ załóż konto na ZaadoptujFaceta (to nic nie kosztuje!)

➡ wyślij nam w wiadomości prywatnej na Facebooku lub Instagramie adres e-mail, na który założyłaś swoje konto.

Na zgłoszenia czekamy do 19 sierpnia 2019 roku do godz. 16:00! Powodzenia!

Plaża w środku miasta

A czemu, nie? W Warszawie takich plaż w środku miasta znajdziecie kilka. Piasek, woda, muzyka, leżaki i drink w ręku. Czego więcej trzeba do wakacyjnego szczęścia? W tym roku temperatura daje nieźle popalić, więc taka miejscówka to wymarzone rozwiązanie. Jednak warszawskie plaże to nie tylko wylegiwanie się na słońcu. Zapewniamy, miłośnicy sportów na pewno nie będą się tam nudzić. 

Kino plenerowe

Po kąpielach słonecznych, czas na rozrywkę intelektualną. Co powiecie na dobry film pod gwieździstym niebem. Czy można sobie wymarzyć lepszą scenerię na pierwszą randkę? My proponujemy kino letnie, szczególnie to na Placu Europejskim. Repertuar składa się z samych oscarowych pozycji! W końcu, lato to idealny czas na nadrobienie filmowych braków.

Rejs po Wiśle

Pamiętacie kultowy “Rejs” Marka Piwowskiego z lat 70.? Co powiecie na taką sentymentalna podróż w czasie? Okazuje się, że w stolicy wszystko jest możliwe! Zarząd Transportu Wodnego zaprasza na całodniową wycieczkę do Serocka statkiem o wschodnio brzmiącej nazwie Zefir. Zobaczyć Warszawę z tej perspektywy? Bezcenne! 

Spacer po Bulwarach

To obowiązkowy punkt na turystycznej mapie Warszawy. Kilkukilometrowa nadrzeczna promenada to świetne miejsce na spacer, przejażdżkę rowerem, a także szaloną zabawę w jednym z klubów. Na bulwarach czekają na Was leżaki, kamienne ławy oraz siedziska z konarów drzew. Jest także punkt widokowy i mini plaża z wiklinowymi koszami. Właśnie tam możecie podziwiać symbol stolicy - Syrenkę.

Nocne życie

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że w tej kwestii Warszawa da się lubić! W stolicy każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy imprez koniecznie powinni odwiedzić klub na dachu wieżowca. Dla tych, którzy preferują spokojniejsze miejsca polecamy, pełen klimatycznych knajpek, Plac Zbawiciela. Drzemie w Was dusza alchemika? Jeśli tak, to nie może Was zabraknąć na Placu Piłsudskiego, gdzie przetestujecie Samoobsługową Ścianę Piwa. Palce lizać!

P.S. Pamiętajcie o naszym konkursie!

 
back to top